10 найбільш незвичайних готелів світу

0
525

Уявляю вашій увазі 10 найбільш незвичайних готелів на планеті Земля

1. Мalmaison Hotel Охсфорде, Англія.


Колишня в’язниця Оксфорда перетворена в готель, про розкішне життя в якому колишні засуджені могли тільки мріяти. В готелі близько ста шикарних номерів, кілька барів.

2. Jules’ Undersea Lodge, Флорида, США.
10 самых необычных гостиниц мира

Спочатку науково-дослідна лабораторія, унікальний підводний готель розташований в підводний парк Кі-Ларго у Флориді. Потрапити в готель можна, лише занурившись на глибину шість метрів. У готелі, розрахованому на дві пари, для життя є все необхідне: душ, мікрохвильова піч та холодильник. Особливо готель подобається рибам: риби-ангели, риби-папуги, барракуди і окуні роздивляються постояльців через вікно-ілюмінатор. А гості такій увазі численних морських мешканців лише ради.

3. Das Park Hotel, Австрія.
10 самых необычных гостиниц мира

Тут гостям пропонують ночівлю в бетонній трубі на березі Дунаю. Водостічна труба два метри в діаметрі і два з половиною у висоту забезпечена вікном і дверима. Внутрішнє оздоблення включає приліжкову лампу, матрац, ковдру і спальний мішок. На відміну від інших місць відпочинку, де ціни фіксовані, за задоволення відчути себе Діогеном кожен сам вирішує, скільки йому заплатити.

4. Готель Kakslauttanen, Фінляндія.
10 самых необычных гостиниц мира

Любителі яскравих природних явищ зможуть помилуватися на північне сяйво через крижану стіну голку. У Північній Фінляндії, яка розташована за полярним колом, приміщення з льоду і скла надзвичайно теплі і затишні. Правда, це не кращий варіант для бажаючих усамітнитися.

5. Utter Inn, Швеція.
10 самых необычных гостиниц мира

Автор диво-готелі — шведський художник. Вона розташовується на озері Меларен, недалеко від Стокгольма, і виглядає як невеликий сарай, що стоїть на платформі для дайвінгу. У підлозі хатини є люк, відкривши який і спустившись по металевій драбині, гість потрапляє в спальню — водонепроникну камеру, що знаходиться під водою.

6. Крижаний готель, Швеція.
10 самых необычных гостиниц мира

Туристам радять заздалегідь запастися теплими кальсонами — в Юккас’ярві взимку температура може опускатися до мінус 35°C. В готелі на 59 номерів є кінотеатр, сауна, художня галерея, каплиця і горілчаний бар. Спати на матраці з льоду менш холодно, ніж можна припустити, так як ліжка покриті оленячими шкурами, а постільна білизна замінюють теплі спальні мішки.

7. Luxury Resort Сант-Анджело,Італія.
10 самых необычных гостиниц мира

Постояльці чотиризіркового готелю в місті Матьора можуть похвалитися тим, що дотепер живуть у печерах, як і їх предки 9000 років тому. Колишні стайні і майстерні, видовбані в скелі, тепер використовуються в якості номерів, ресторанів і художньої галереї.

8. Юртовый готель, Іспанія.
10 самых необычных гостиниц мира

У класному куточку Андалусії серед оливкових дерев туляться юрти, де гості прокидаються під звуки дзвонів та спів птахів, а засинають, милуючись чудовими краєвидами гір.

9. Hotel Monasterio, Перу.
10 самых необычных гостиниц мира

Готель у місті Куско, розташована на місці монастиря XVI століття, знаходиться в 3000 метрів над рівнем моря. Щоб позбавити постояльців від гірської хвороби, номери з допомогою спеціальної системи подається кисень. Знаменитостей можливі труднощі не злякали, гостями готелю були Леонардо Дікапріо, Джейн Фонда, Жизель Бундхен і інші зірки.

10. Кабанес дю Буа Ландрі,Франція.
10 самых необычных гостиниц мира
Дерев’яні будиночки в Буа-де-Ландрі в 90 хвилинах їзди від Парижа побудовані прямо на дубових деревах, і повідомляються між собою системою мотузяних мостів і сходів. Щоб ще більше злити клієнтів з природою, господарі не стали проводити ні електрика, ні водопровід.

Хотілося б відзначити, що не завжди фарбує готель його фасад і облагороджена територія, часом (і це в більшості випадків) технічна оснащеність, сучасне обладнання готелю змушує людину обрати саме це місце, а не інше так компанія Hoist Hospitality Partner забезпечує готелі Росії найсучаснішим обладнанням за останнім словом техніки – це і легальні права на фільми для готелів, сейфи, міні-бари, і IT обладнання для готелів, вообщем все необхідне для комфортного времяприпровождения.