10 самих неймовірних весільних суконь (10 фото)

0
387

Якою ви уявляєте собі ідеальну весілля: коло найближчих родичів і друзів, торжество, багатий стіл і звичайно ж найкрасивіше плаття в світі. Але уявлення про весілля деяких людей докорінно відрізняється від звичайного. Доведемо вам це на прикладі 10 найбільш незвичайних суконь у світі. Але все ж, якщо ви не бажаєте відходити від давніх традицій пропонуємо купити красиві пишні весільні сукні на цьому сайті.

1. Пишне гарне плаття з пір’я павича.

Не кожна наречена зможе одягти сукню з павиного пір’я – по – перше-це дійсно не звичайне плаття, а по-друге, не кожна наречена зможе дозволити собі сукню з 1 900 000 доларів. Дане плаття було створено китайськими дизайнерами і включає в себе 2009 пір’я павича і 60 нефритових каменів.

2. Найдовше весільну сукню
10 самых невероятных свадебных платьев (10 фото)

У Книзі рекордів Гіннеса потрапило сукню з Бухареста, який є найдовшим у світі. Довжина сукні 1,85 кілометрів. Як відзначають самі дизайнери на пошиття цього сукні пішло 100 днів. Крім цього величезні матеріальні витрати – це 150 ниткових котушок, 1900 голок і кілометри мережива. Відзначимо, що минулий рекорд належить сукні в півтора кілометри.

3. Весільна сукня для страшної тематичної вечірки
10 самых невероятных свадебных платьев (10 фото)

Якщо все ж у вас зовсім інші уявлення про весілля і ви плануєте влаштувати незвичайне весілля в стилі “Хоррор” вам необхідно пошити саме така сукня-примара. Це сукня стала дітищем Леслі Ділл в 1995 році і зараз прикрашає музей. На сукню написані фрази із вірша Емілі Дікінсон.

4. Їстівне плаття
10 самых невероятных свадебных платьев (10 фото)

Це унікальне і незвичайне весільне плаття-торт. Воно є ідеальним прикрасою для нареченої, але і десертом для всіх гостей. Єдине, два моменти буде турбувати нареченого: як дістатися до нареченої по закінченню урочистостей і друге – якщо гостей виявиться багато, а сукні мала – то жених буде не єдиним, хто побачить на казна весільну жіноча білизна.

5. Сукня з одноразових рукавичок
10 самых невероятных свадебных платьев (10 фото)

Якщо ви не можете дозволити собі шикарне пишне дороге весільне плаття пропонуємо економічний варіант з гумових рукавичок. Ідея створення даного сукні належить британському художнику Сьюзі МакМюррей, який витратив на виготовлення 1400 рукавичок.

6. Весільне плаття, нижня білизна
10 самых невероятных свадебных платьев (10 фото)

У сучасному світі цим весільним, можна сказати, нарядом нікого не здивуєш – адже сучасна дівчина більш розкутіше своїх предків. Але все ж якщо нареченій є що показати людям, чому б і ні – адже це дуже красиво і сексуально. Це плаття гідно вписується в самі неймовірні весільні сукні у світі.

7. Сукня-кокон
10 самых невероятных свадебных платьев (10 фото)
У сучасному світі одним з найбільш неймовірних суконь вважається – весільне вбрання від відомого французького модельєра Ів Сен Лорана. Воно представляє з себе білий кокон, подібний кокону гусениці перед появою метелики на світло, і це символічно, адже жінка расцыетает у шлюбі з появою сім’ї – чоловіка і дітей. воно створене в далеких 60-х роках, але інтерес до нього не згаснув, тому сукня красується в музеї Парижі де Янг.

8. Весільну сукню з туалетного паперу
10 самых невероятных свадебных платьев (10 фото)
Ще один варіант дешевого весільного плаття – з туалетного паперу. Варіацій цієї сукні безліч, тому що такі сукні мають місце бути в сучасно світі. Саме правильне в цьому платті – це ціна, а проблема в зберіганні буде вирішена природним біологічним способом.

9. Весільну сукню з повітряних кульок
10 самых невероятных свадебных платьев (10 фото)
Тельма Леветт – популярна британська художниця створила унікальне плаття на весілля своєї дочки з повітряних куль. Як зазначає сама Тельма сукні з кульок для неї не ново, але весільну вона створила вперше. Негативні момент – це скутість нареченої, неприємний звук при зіткненні куль і звичайно ж природний момент – всі кулі мають звичку лопатися.

10. Сукня з грошей
10 самых невероятных свадебных платьев (10 фото)
Тут без коментарів – можливо цим платтям наречена каже, що у неї повно грошей і даруйте мені щось інше – пам’ятне, а можливо є інша задумка.