1xbet офіційний сайт реєстрація

9-11-2020
1xbet (1хБет) букмекерська контора онлайн • Ставки на спорт та футбол в БК 1xBet

Гравцям, які бажають зрозуміти, як зареєструватися в 1xBet без паспорта, варто придивитися до спрощених способів проходження процедури. Популярна в 1xbet официальный сайт регистрация в один клік позбавляє клієнтів від стомлюючого заповнення електронних форм. Для проходження в 1xBet реєстрації в 1 клік досить вказати країну проживання і вибрати ігрову валюту.

По електронній пошті

Для реалізації цього способу рег-ції користувачеві необхідний власну електронну скриньку. Клієнт БК вказує в електронній формі свої персональні дані, країну проживання, назва поштової скриньки, номер мобільного телефону, вибирає валюту для ставок. Завершальний етап – підтвердження контактних даних за допомогою цифрових кодів.

За номером мобільного телефону

У 1xбет реєстрація за номером телефону включає в себе вказівку клієнтом актуальною контактної інформації та вибір валюти для ставок на сайті. Індивідуальний цифровий код для підтвердження наданих даних прийде власнику номера в смс.

Реєстрація через вхід ВК і інші соціальні мережі

Якщо у майбутнього клієнта букмекера є особистий аккаунт в одній з популярних соціальних мереж, він може використовувати його для рег-ції в системі. Гравцям з Росії доступна в 1xBet реєстрація через вк. На сайт букмекера 1xBet перейти на сайт через вк виконується без вказівки додаткової інформації – досить персональних даних.

Зареєструвати нового користувача за допомогою звичайного комп’ютера

Без реєстрації в букмекерській конторі 1xBet неможливо робити ставки на ігровій платформі. Більшість гравців використовують для реєстрації в 1хБет офіційний сайт компанії, користуючись звичайним комп’ютером або ноутбуком. Так як 1xBet юридично перебуває в офшорній зоні, ідентифікувати і підтверджувати персональні дані новим клієнтам не потрібно.

 • Пошук актуального дзеркала сайту і перехід по ньому до основного ресурсу.
 • Вибір вкладки «1xBet реєстрація» на головній сторінці сайту.
 • Вибір зручного способу створення персонального аккаунта в системі.
 • Заповнення електронної форми персональними даними.
 • Ухвалення умов співпраці з букмекерською конторою.

Вся процедура займає не більше п’яти хвилин, а після її завершення можна поповнювати ігровий рахунок і робити перші ставки. Так як 1хБет працює за ліцензією Кюрасао, в Росії сайт може бути заблокований. Для безперешкодного переходу на ресурс рекомендується використовувати актуальні дзеркала, ВПН або мобільний додаток 1хБет.

З телефону в мобільному додатку

Любителям азартних розваг також доступна в 1xBet реєстрація з мобільного телефону через фірмовий додаток. Програму можна знайти в офіційному магазинах App Store. Також вона є на сайті букмекера, звідки її можна завантажити прямо на свій мобільний пристрій. Після інсталяції програми по черзі виконуються наступні дії:

 • Завантаження мобільного додатка.
 • Запуск процедури реєстрації нового гравця в 1xBet.
 • Заповнення електронної форми (вказівка персональних даних, країни проживання і так далі).
 • Зазначення дати свого народження.
 • Вибір ігрової валюти.
 • Надання контактної інформації.