5 цікавих фактів про iPhone (5 фото)

0
478

Я думаю, що в сучасному світі, коли кожен другий хоче собі айфон – ця тема буде дуже цікава багатьом. Адже цей телефон оточений багатьма загадками і таємницями:). Не будемо затягувати інтригу…

Перший iPhone був винайдений в 1983 році! Природно, ця штука мало чим нагадувала сьогоднішній стільниковий телефон, це був звичайний стаціонарний телефон тільки з сенсорним екраном, управління на якому здійснювалося стилусом.

Телефон цей був розроблений Хартмутом Эсслингером з Apple і став попередником сенсорних екранів, які використовуються сьогодні для iPad і iPhone. Хармут також розробив Apple IIc — перший портативний комп’ютер від Apple. Але він не був представлений широкій громадськості і зберігався в архіві Apple. Тільки в 1997 році, коли Стів Джобс повернувся в компанію, проект був випущений.

Цей iPhone — не єдиний винахід Apple, яке так і не побачило світ. Прототип iPad з’явився за багато років до того, як він був випущений. Цікаво, що пристрій 1983 року нагадувало саме iPad з функцією дзвінка, однак зараз iPad володіє безліччю функцій, крім можливості здійснювати дзвінки. Може бути, незабаром вона все ж у ньому з’явиться?
5 интересных фактов об iPhone (5 фото)
Більше цікавинок про це дивовижному пристрої на LubiteliYablok.

Значок «Артисти» на iPhone або IPod Touch — це силует Боно, вокаліста U2
5 интересных фактов об iPhone (5 фото)
Ще в 2004 році Боно та інші ірландські рокери були в дуже хороших відносинах з Apple. U2 знялися для іконки, були одними з перших, хто представив всю свою дискографію в iTunes (Digital Box Set), була навіть випущена лімітована серія «U2 iPod» з автографами музикантів. З тих пір група вже почала співпрацювати з суперником Apple, Blackberry, але силует Боно так і залишився на іГаджетах.

Ще цікавий факт — на іконці карт в iPhone зображено розташування штаб-квартири Apple в Купертіно, штат Каліфорнія.Ще кілька секретів значків Apple ви можете дізнатися з нашої недавньої публікації.

Cydia — це яблучний черв’як
[thumb]http://billionnews.ru/uploads/posts/2016-03/1458819280_3.png
Якщо у вас iPhone з джейлбрейка, то ви напевно чули про Cydia. Завдяки їй можна скачати на взломанное пристрій програми. Cydia була створена групою незалежних програмістів, а названа так з натяком на cydia pomonella — яблуневу плодожерку, типового хробака, якого ви всі могли спостерігати в яблуках.

iPhone може пережити падіння з висоти 4 кілометри Парашутист Джарод Маккінні впустив свій iPhone 4 з кишені на висоті 4 кілометри. Використовуючи GPS-навігацію, Джарод знайшов свій «втікач» iPhone в 800 метрах від місця приземлення, на даху будівлі. «Добре, що він приземлився саме на будівлю, а не на чиюсь голову» — пожартував тоді Маккінні.

На екрані пристрою природно були тріщини, але апарат дзвонив і приймав дзвінки, та і до того ж чудово працював GPS, адже його знайшли. Маккінні був дуже сильно здивований міцності пристрою, він такого не очікував, тим більше, що до цього тріщини на екрані з’являлися навіть коли він кидав його на підлогу будинку.

На всіх рекламних скріншотах години на iPhone показують 9:42
5 интересных фактов об iPhone (5 фото)
Насправді, в цьому є своя логіка. Кожен раз, коли Apple випускає новий продукт, у презентації вони 40 хвилин приділяють розкриттю головних її секретів. Тому на скріншотах завжди і коштує 40 хвилин плюс 1-2, тому що в Apple точно знають, що вони не зможуть витратити РІВНО 40 хвилин. До речі, на всіх скріншотах iPad показується час 9:41.