2-27-2020

Милі Леді! Перед Вами відкривається дивовижний світ-світ самоцвітів! Якщо ви вперше вирішили доторкнутися до цього джерела природної магії, знайте, що попереду Вас чекає багато приємних сюрпризів і відкриттів. Адже натуральні камені привносять в наше життя не тільки красу і прекрасний настрій. Саме по собі володіння колекцією прикрас з натуральних каменів-ні з чим не порівнянна насолода. Це щастя, яке змінює наше життя! Хочемо порекомендувати вибрати изделия из натуральных камней на сайті .

Скільки радості і щастя може доставляти скринька з прикрасами, якщо це справжня скарбниця з самоцвітами! Натуральні камені дарують просто фантастичний імпульс до життя. Енергія Землі б’є в них ключем-природні вібрації заряджають нас силами, позитивом, красою!

Сережки, кільця, кулони, браслети, намиста і кольє, Брошки – біжутерія з натуральними каменями творить з нами неймовірні речі!

Натуральні камені зачаровують в прямому сенсі цього слова, і змінюють життя своєї власниці тільки в кращу сторону. Магія каменів відбувається з природних законів природи-вік практично всіх мінералів обчислюється навіть не століттями, а тисячоліттями. А деяким з них (алмаз, Бурштин) сотні мільйонів років! Такі камені-ровесники динозаврів. Складно уявити, якою могутньою силою володіють природні мінерали, скільки природної енергії вони в собі зберігають!

Жінка-мрія оточує себе самими незвичайними і сильними речами і предметами. У даній ситуації альтернативи натуральним каменям просто не існує. Кожен камінчик відрізняється не тільки своєю унікальною забарвленням, але і абсолютно неповторними характеристиками. Володарка таких скарбів має в своєму розпорядженні цілий арсенал, здатний повністю перевернути її життя і привести до успіху.

Натуральні камені – це цілий океан здоров’я, краси та енергії!
Чим більше ви будете дізнаватися про властивості натуральних каменів, тим більше вас буде захоплювати цей дивовижний світ-світ самоцвітів! Кожен природний мінерал має свою неповторну енергетику, кожен камінь сформувався в абсолютно унікальних умовах і відрізняється унікальними лікувальними і магічними властивостями.

Наприклад, чорний онікс-кращий захисник від привороту. Власника оніксового кулона (або будь-якого іншого Прикраси з цього каменю) просто неможливо приворожити! Найцікавіше, що за допомогою чорного оніксу можна зняти приворот. Оніксові амулети-одні з кращих оберегів від проклять чорних чаклунів.

Для миттєвого підняття рівня енергетики і загального тонусу організму, ідеальним вибором стане прикраса з опалом. Знавці каменів і практикуючі маги в один голос стверджують, що опал – один з найсильніших каменів в природі. Його незвичайність добре помітна неозброєним поглядом-Опали дивно переливаються і просто фантастично люмінесцируют!

Якщо ви перебуваєте в пошуках мега-незвичайного і одночасно дуже красивого каменю – зверніть увагу на турмалін. Турмалін вважається єдиним у своєму роді природним мінералом, що володіє сильним і постійним електричним полем. Кристал поглинає сонячну енергію, і на його поверхні утворюється електричний заряд, який використовується для зцілення організму. Щоб “підзарядити” турмалін, досить потримати його на сонці двадцять хвилин! Турмалін не просто чудовий енергостимулятор, але ще і випромінювач інфрачервоних променів, «повітряних вітамінів», мінерал є відмінним клітинним активатором, балансувальником біотоків. Безсумнівно, турмалін-це рідкісний оздоровчий ресурс, подарований самою природою.

Якщо ви часто піддаєтеся стресам, то Вам просто необхідний релаксуючий камінь, що полегшує психологічний стан: придивіться до прикрас з раухтопазом (димчастий кварц). Занадто емоційних леді мінерал злегка остудить. Дам з агресивним і негативним настроєм по життю – пом’якшить і умиротворить. Тих, хто страждає від власних комплексів і надмірної скутості – розкріпачить, зніме навантаження і перенапруження. При цьому димчастий кришталь просто божественно красивий! Мінерал відрізняється незвичайною природного забарвленням, володіє якоюсь особливою, витонченою естетикою і аурою. Прикраси з цим каменем виглядають респектабельно і елегантно.

Властивості натуральних каменів-це неймовірно захоплююча історія. Можна днями безперервно розповідати про властивості гірського кришталю, про фантастичні цілющі властивості бурштину, про вселенську силу аметисту, про викривальні магічні властивості агату та інших. Кожен камінь-це окрема і неймовірно цікава історія.