7 найстаріших компаній в світі

0
391

У Росії компанія вважається довгожителем, якщо вона проіснувала понад 10 років, а вже про такі терміни, як сотні років, говорити навіть не доводиться. Вітчизняним бізнесменам потрібно повчитися тому, як продовжити життя своєї фірми в іноземних компаній, адже деякі з них функціонували протягом століть.

Цікавий факт № 1: Наприклад, компанія, що займається будівництвом в Японії Kongo Gumi Co., Ltd в Японії була заснована в 578 році, а закінчила своє існування у 2006 році, тобто через 15 століть. Спочатку вона процвітала, займаючись будівництвом замків для королів, потім, під час Другої Світової Війни їй довелося продавати труни. Довелося її виробляти гофровані труби пвх – невідомо. Але до кінця 20 століття компанія накопичила багато боргів і в 2006 році її поглинула конкуруюча фірма.

Цікавий факт № 2: Майже так само довго пропрацювала і інша японська компанія Hoshi, що спеціалізується на готельному справі. Перший постоялий двір цього бренду був відкритий для гостей в 718 році. Фірма безперервно управлялася 46 поколіннями однієї сім’ї.
7 самых старых компаний в мире

Цікавий факт № 3: У столиці Австрії Відні є ресторан Stiftskeller St. Peter, заснований в 803 році. За час його роботи тут побували і короновані особи, і навіть сам Христофор Колумб.
7 самых старых компаний в мире

Цікавий факт № 4: У Баварії одна з перших пивоварень Weihenstephan Brewery of Bavaria варить пиво з 1040 року, саме тоді вона отримала дозвіл на виробництво цього популярного напою. Пиво можна покуштувати в цьому закладі і в наші дні.
7 самых старых компаний в мире

Цікавий факт № 5: Інша пивоварня Affligem Abbey brewery of Belgium, вже в Бельгії була заснована монахами у 1074 році, і з тих пір рецепт пива не змінюється.
7 самых старых компаний в мире

Цікавий факт № 6: У Величці відкриті для туристів верхні рівні сольових шахт The Wieliczka Salt Mine, які були засновані в 1044 році. На нижніх рівнях шахт розташувалися ресторан і костел. У свій час шахти відвідали Гете, Коперник, Білл Клінтон.
7 самых старых компаний в мире

Цікавий факт № 7: Монетний двір Kremnica в Словаччині випускає монети з 1328 року. Друга Світова Війна завдала обладнання великої шкоди, але поступово воно було відновлено.
7 самых старых компаний в мире