9 найбільш незвичайних готелів у світі (9 фото) – частина 2

0
514

Якщо ви постійно у роз’їздах і , можна сказати, живете в готелях – то, мабуть, помітили, що всі вони схожы між собою – це хоошоое обслуговування, пільги, та багато іншого. Але є кілька дивних готелів, які є єдиними в своєму роді. Ці готелі мають унікальні інтер’єри і незвичайну архітектуру. Так у попередній статті ми розповіли про 10 найбільш незвичайних готелів у світі. Читачам сподобалася ця стаття, тому представляємо чергову партію з дивних готелів світу.

9 – Готель Мармара (Msrmsra) – Анталія, Туреччина

Готель Мармара перший в історії обертовий готель. Цей готель може похвалитися 208-ма номерами, з захоплюючим видом на Середземне море і місто Анталію. Ви запитаєте, як це можливо? Відповідь проста – Готель має 24-кімнатний обертовий горище, який постійно обертається. Також на території готелю є басейн.

8 – Готель Ноу – Берлін, Німеччина
9 самых необычных гостиниц в мире (9 фото) - часть 2
Готель дотримується стилю фанк. Готель наповнена сучасної і унікальною атмосферою. 304 номерів та номери люкс. Відвідувачі можуть вибрати колір кімнати і навіть колір поверх, на якому хочуть жити. Дизайн розроблений відомим дизайнером Карімом Рашидом

7 – Kokopelli’s Cave Bed and Breakfast, Нью-Мексико
9 самых необычных гостиниц в мире (9 фото) - часть 2
Розташований у Фармінгтон, Нью-Мексико був створений в 1980 році. Готель являє з себе пецеру-будинок, отвір якого було підірвано в скелі, просвердлюється отвір достатньо для того, щоб розмістити вентиляцію і електрика. Крім своєї природної архітектури, ліжко та сніданок ” розташований в 30 метрах під землею.

6 – Готель капсула Attrap’Reves , Франція
9 самых необычных гостиниц в мире (9 фото) - часть 2

Якщо ви хочете комфортно відпочити на відкритому повітрі, то вам до нас – в готель Attrap’Reves. Цей готель ідеальне місце для закоханих, готель являє собою гігантські скляні капсули. Готель засновано в 2010 році і з тих пір є особливо популярний у закоханих пар. Якщо прозорість бульбашок бентежить людини, тобто можливість закриття прозорих поверхонь, але, природно, з надходження сонячних променів.

5 – Крижаний готель (Ice Hotel), Швеція
9 самых необычных гостиниц в мире (9 фото) - часть 2

Розташований у Юккас’ярві, Швеції, крижаний готель є найбільшим готелем зроблені зі снігу та льоду в світі. Гості буквально сплять у ліжку зі снігу та льоду. Всередині готель, як годиться, з номерами, баром, і навіть каплицею, температура в готелі, приблизно, мінус п’яти градусів за Цельсієм. А так як літо неминуче і лід тануть кожен рік, будівля готелю перебудовується знову і знову кожен рік до листопада.

4 – Паласіо-де-Саль (PALACIO DE SAL), Болівія
9 самых необычных гостиниц в мире (9 фото) - часть 2

Розташований в Салар-де-Уюні, Болівія, готель зроблений повністю з чистої солі. Готель може похвалитися вітальні, їдальні, 15 спалень , і навіть бар, зроблений з солі. Душ і туалети є єдиними матеріали в готелі не зроблені із солі. Як же зроблено будівля? Соляні блоки зроблені із солі з рівнин і озер і “склеєні” за допомогою цементу. Єдине прохання власників готелю – не лизати і не пробувати на смак стіни!

3 – Jules Underwater Lodge, Флорида
9 самых необычных гостиниц в мире (9 фото) - часть 2
Розташований у Кі-Ларго , штат Флорида, Jules Underwater Lodge спочатку науково-дослідна лабораторія, перетворена вперше у світі підводний готель. Навколо нього, води дикої природи, де можна вільно плавати навколо – навіть разом з гостями. Для того, щоб гості дісталися до будиночка , вони повинні зануритися на 6,5 метрів нижче рівня моря. З-за стисненого повітря , вода не підніметься і не топить номери.

2 – Готель Пісочний замок (Sandcastle Hotel), Великобританія

9 самых необычных гостиниц в мире (9 фото) - часть 2
Розташований у Уеймут, Великобританія , готель Sandcastle виглядає як мрія для людей, які любили будувати піщані замки в дитинстві. Готель була зроблена командою з чотирьох скульпторів , які працювали без сну протягом 14 днів , щоб створити цей шедевр , використовуючи приблизно 1100 тонн піску. Ніч у цьому унікальному готелі коштує всього 15 доларів, єдиний недолік готелю – відсутність закритого туалету.

1 – Дзеркальний готель на дереві (Mirrorcube Tree Hotel), Швеція
9 самых необычных гостиниц в мире (9 фото) - часть 2
Цей готель являє собою алюмінієву коробку, “одягнена” на стовбур дерева і покрита дзеркалами. готель розташований в містечку під назвою Харадс, Швеція. Він зроблений з легкого алюмінію, коробка розміром – 4 х 4 х 4 метри, в якій можуть поміститися не більше 2-х людина. В номері є двоспальне ліжко, вітальня, невелика ванна , і навіть тераса на даху. у коробку можна потрапити по мотузяному мосту, який підчеплений до іншого дерева. Гості мають можливість огляду в 360 градусів навколо.

Ще більше цікавих фактів interesnogo.net