9 неймовірних винаходів

0
292

Щодня людину оточує безліч різноманітних речей – потрібних і непотрібних, зручних і не дуже, часто використовуються і валяються в далекій полиці. Завдяки зусиллям ентузіастів-винахідників, час від часу на ринку з’являється здавалося б відомі пристрої, які завдяки технологіям отримали нове життя. Часом вони змінилися настільки сильно, що здатні перевернути повсякденність.

1. Кружка The Right Cup
9 невероятных изобретений
Світ сповнений спокус. Магазини на кожному кроці пропонують вреднейшую для організму газовану воду, а свіжовичавлені соки можна знайти далеко не в кожному магазині. Так вже вийшло, що в століття корпорацій і технологій люди харчуються всілякими добавками.
9 невероятных изобретений
Група ентузіастів створила любопытнейшую кухоль під назвою The Right Cup. Її секрет в тому, що завдяки вбудованим в її конструкцію харчових ароматизаторів, гуртка може надати смак улюбленого напою простій воді. Виробник стверджує, що кухоль абсолютно безпечна для здоров’я.Єдине «але» полягає в тому, що одна гуртка дає смак тільки одного напою. На сьогоднішній день пропонуються гуртки зі смаками кока-кола, фанта, лимон, персик, апельсин.

2. Резервний акумулятор ASAP Dash
9 невероятных изобретений
Сьогодні на ринку пропонуються сотні моделей резервних акумуляторів для мобільних пристроїв різної ємності та швидкості передачі заряду. І якщо з ємністю проблем ніяких, то от зі швидкістю передачі їх дуже багато. В середньому на зарядку смартфона за допомогою такого акумулятора може знадобитися від 2 до 6 годин. Не так вже круто, правда?
9 невероятных изобретений
І ось на сцену виходить акумулятор ASAP Dash здатний впоратися з зарядкою акумулятора всього (вдумайтеся!) за 15-20 хвилин! Габарити зовнішньої батареї 124х61х13 мм. Поміщена в алюмінієвий корпус. Важить всього 179 грам. Легко поміщається в кишеню штанів. Ємність – 5 000 маг.

3. Сканер DFS-Auto
9 невероятных изобретений
Японці створюють просто неймовірно кількість унікальних речей. Ще більше речей ці хлопці покращують і переробляють, підвищуючи їх зручність і ефективність. Яскравим прикладом є не так давно з’явився сканер DFS-Auto, здатний зняти до 250 сторінок всього за одну хвилину! При цьому процес переносу зображення на комп’ютер повністю автоматизований. Сканувати можна навіть книгу, в цьому випадку DFS-Auto буде сам її гортати.

Працює все завдяки набору лазерних датчиків, трьом «розумним» камерам і спеціальної подкатке, яка вміє гортати сторінки. Хочете відзняти «Війну і мир», кладіть книгу і все буде готове до того, як ви встигнете заварити собі чашечку кави.

4. Ручка Scribble
9 невероятных изобретений
Коли-небудь пробували малювати? Бути може кольорові малюнки? Безумовно хоча б раз не вистачало потрібної кольори в наборі. Тепер з ручкою Scribble все це в минулому. Увага! Це каламарна пристосування здатна розпізнати до 16 мільйонів квітів і відтінків, які знімають за допомогою вбудованого датчика в інший кінець ручки. Доторкнулися до поверхні і готово!Працює, все дуже просто. Розпізнавання кольорів відбувається завдяки звичайному RGB-датчика. Малювати на цій диво-ручкою можна як на папері, так і на екрані планшета або смартфона.

5. Ручка 3Doodler 2.0
9 невероятных изобретений
Сподобалася попередня штуковина, а тепер інша ручка, яка малює не на папері, не на екрані електронного пристрою, а в просторі.
9 невероятных изобретений
Справа в тому, що 3Doodler 2.0 і не дуже-то ручка, а скоріше, 3D принтер, за допомогою якого можна створювати фігурки прямо тут і прямо зараз. У процесі малювання принтер використовує спеціальне сировина – пластикові картриджі.З допомогою 3Doodler 2.0 можна творити унікальні речі. Можна сміливо стверджувати, що тут все обмежується лише фантазією малює.

6. Мережний розгалужувач Youmo
9 невероятных изобретений
Навіть звичайнісінька річ може стати по-справжньому неординарною. Яскравий приклад тому Youmo – унікальний мережний розгалужувач створений ентузіастами з Німеччини. Особливість пристрою в тому, що воно працює за принципом конструктора. У набір входять модулі з роз’ємами під вилки різного типу, в тому числі і під USB.Користувач може зібрати такий мережний розгалужувач, якою йому дійсно потрібний. Потрібно 5 розеток? Будь ласка. Всього дві? Теж не проблема. Є навіть модулі з бездротовими зарядними станціями!

7. T-Hotbox PDR
9 невероятных изобретений
У житті автомобіліста трапляється всяке. Може статися таке, що на кузові улюбленого автомобіля – з’явиться вм’ятина. Знаючі хлопці з Швейцарії створили унікальний пристрій, яке отримало назву T-Hotbox PDR. Називають його «індуктором видалення вм’ятин без фарбування». Корисний він вже тому, що часта фарбування кузова справа не тільки витратна, але ще й не дуже корисне для машинки, так як вони збільшують ризики корозії.Працює пристрій наступним чином. Воно нагріває метал кузова, у результаті чого він стає досить податливим і вм’ятини зникають самі собою. При цьому T-Hotbox PDR не завдає ніякої шкоди фарбі.

8. Stikk
9 невероятных изобретений
Унікальна клеюча смужка, що дозволяє причепитися до чого завгодно, де завгодно, а також дозволяє причепити до себе майже все що завгодно. Неймовірно зручна штука. З її допомогою можна організувати тримач для ножів на кухні, тримач для ключів в коридорі, тримач для смартфона в салоні автомобіля. Потрібно щось потримати на видному місці? Купуйте Stikk!
9 невероятных изобретений
Влаштований аксесуар досить просто. Це силіконова м’яка пластинка, покрита спеціальним пластиковим клеєм. Ніякої шкоди оточуючим речей не завдає. Можна мити в будь воді. Абсолютно безпечна для людини. Одна Stikk витримує предмет до 350 грам. Якщо є необхідність повісити щось більш важке, беремо кілька пластинок.

9. Scanmarker
9 невероятных изобретений
Цей пристрій своєрідний сканер. Правда «знімати» Scanmarker може тільки текстову інформацію за допомогою набору лазерних датчиків. Працює в режимі реального часу, без будь-яких затримок з будь-яким електронним пристроєм у зв’язці.Гаджет за лічені секунди дозволить перенести будь-який текст з книги на комп’ютер або смартфон через Bluetooth.

Шанувальникам сучасних пристроїв варто звернути увагу і на 10 сучасних пристроїв для кухні, які полегшать життя господині. З ними кухонні клопоти вийдуть на принципово новий рівень.