Адель

3-10-2017

Ми, жінки, обожнюємо масаж. Та й як же його не любити, якщо він дозволяє розслабитися, скинути вантаж накопичених проблем, позбавитися від стресу і навіть відчути себе молодше? А ось чоловіки масаж не люблять. Ви здивовані? Але дивуватися не варто. Якщо Вы втомилися після тяжкого робочого дня, то рекомендую Вам розслабитися  в салоні масажу Адель .
Справа в тому, що чоловікам не подобається масаж не тому, що вони такі брутальні і сильні. Просто ми не вміємо робити те, що їм подобається, ось тому вони поки що не пізнали тих задоволень, які дарує масаж нам.

Але все поправимо. Мало того, саме завдяки масажу ми можемо не тільки доставити чоловікові незабутню насолоду, але й до того ж зробити так, що саме нас він буде асоціювати з такими словами як «ніжність», «жіночність» і «чуттєве насолоду».

А щоб це відбулося всього-то й потрібно, що дотримуватися 10 нехитрих правил.

1. Запам’ятайте: чоловічий масаж докорінно відрізняється від жіночого, і саме тому чоловікам не подобається, коли ми починаємо масажувати їх як жінок – ніжно і еротично.

2. Найкращий час для того, щоб зробити чоловікові масаж – відразу ж після сексу. Так-так, буває далеко непросто змусити себе (особливо після бурхливого оргазму) сісти на чоловіка верхи і почати м’яти його спину, але саме в ці хвилини чоловікові масаж сподобається найбільше.

3. Роблячи масаж, ніколи не критикуйте чоловічу фігуру – подібного вам чоловік не пробачить. Як раз навпаки, скажіть йому (бажано з захопленням) які в нього широкі плечі і великі м’язи. Більшості чоловіків подібні компліменти подобаються навіть більше ніж сам масаж.

4. Навіть якщо ви вважаєте, що це правильно, не використовуйте ні креми, ні масла. Чоловіки терпіти не можуть, коли на шкірі залишається якась косметика, а тому постарайтеся обійтися без неї.

5. Намагайтеся робити масаж в найбільш жорсткій формі – тисніть, тягніть, стукайте. Чоловікам подобається біль. Навіть не біль, а усвідомлення того, що ось їм роблять боляче, а вони терплять і посміхаються.

6. Пам’ятаєте, у більшості чоловіків (а ми говоримо про нормальних чоловіків) існує кілька табу. Вони не люблять, коли їм масажують сідниці, живіт і груди. Тому забудьте про це, просто не торкаючись до даних місцях.

7. Під час масажу постарайтеся сидіти так, щоб чоловік весь час відчував жар вашого лона. В очах чоловіка це додасть масажу незабутнє відчуття, і швидше за все майже відразу ж подарує вам ще один секс.

8. Не поспішайте зробити все як можна швидше – якщо вже взялися, то робіть все до кона. Мінімальний час масажу, що потрібно чоловікові, щоб по-справжньому розслабитися – 20-30 хвилин.

9. Чоловіки такі істоти, що масаж різних ділянок мозку подіє на них по-різному. Так масаж спини наповнить їх силою і впевненістю в собі; масаж голови допоможе їм стати «розумніші» і вже точно почати генерувати якісь ідеї. А от масаж ніг розслабить настільки, що чоловік після цього зможе заснути.

10. Не використовуйте ніяких підручних засобів. Чоловікам незрозуміло насолоду від капає на шкіру воску, від льоду або підігрітих каменів. Раз так, то у вашому розпорядженні повинні бути тільки руки.

11. Не «лікуйте» і не займаєтеся «очищенням енергій». Інакше ви ризикуєте перетворитися в очах чоловіка у лікаря і цілителя, і перестати асоціюватися з еротикою і секом.

12. Якщо побачите хоча б маленький шрам, ужасните і розпитайте, звідки він. Більшість чоловіків тут же почнуть вигадувати якусь героїчну історію, яку ви повинні вислухати до кінця, без коментарів і з повагою. Після цього шрам можна поцілувати.

13. Завжди стежте за тим, подобається чоловікові те, що ви робите чи ні. Буде прикро зробити щось для нього неприємне, що доведе чоловікові, що він дарма не люби масаж. Тим самим ми втратам просто прекрасний спосіб впливу на нього.

14. Сміливо запитайте чоловіка про те, що йому подобається. Майже напевно він розповість вам кілька маленьких секретів», які вам неважко буде втілити в життя.

15. Не заважайте масаж з еротичними іграми. Чоловіки істоти прості – чи масаж, або еротика. Поєднувати вони не люблять, а тому еротичні ігри все зіпсують.

16. Пару слів про антуражі: свічки, легка музика і напівтемрява – саме те, що підходить для гарного масажу. А ось включений телевізор – головний для нього ворог.

17. Про становище чоловіка. Найкраще чоловіка укласти обличчям вниз, так, щоб його голова спочивала на невисокій подушці, руки підняті вгору, кисті лежати під підборіддям або біля голови.

18. Найбільше чоловікам подобається, коли їм масажують наступні групи м’язів (за спаданням): верхній відділ спини; плечі; поперек; ноги, але не ступні і пальці; шию; потилицю; шкіру під волоссям на голові; пальці рук.

19. Ніколи не починайте робити масаж, якщо не збираєтеся довести його до кінця. Чоловік залишиться розчарований, і це зіграє не на вашу користь.

20. Відмовтеся від експериментів. Якщо ви знайшли те, що подобається вашому чоловікові, то на цьому і зупинитися, тому що з чоловіками завжди і скрізь діє золоте правило «краще ворог хорошого».

21. Ніколи, зробивши навіть самий чудовий масаж, не говорите чоловікові: «А тепер твоя черга». Пам’ятайте, що це гра в одну сторону, і якщо ви дійсно хочете отримати насолоду від масажу, то краще звернутися за цим до фахівця, а не до вашого чоловіка.

22. Якщо чоловік раптом засне (а іноді буває і таке), не будіть його і не продовжуйте масажувати. Краще лягайте поруч, і, притулившись до нього, постарайтеся так передрімати пару хвилин.

23. Ніколи не варто робити масаж, якщо чоловік до цього щільно поїв. Кращий масаж – і це доведено – робиться після сексу і на голодний шлунок. Це вже хвилин через 20 після цього можна принести піднос з їжею і дати чоловікові перекусити.

24. Іноді буває, що чоловік перед сексом з вами не встиг прийняти душ. Постарайтеся не звернути на це уваги і утриматися від зауважень. Справа в тому, що якщо чоловік буде знати, що з ним щось не так, то він ні за що не зможе розслабитися.

25. І найголовніше: робіть масаж тільки тому, кому ви дійсно хочете подарувати свою турботу і ніжність. Адже чоловік, распробовавший масаж, буде просити вас про нього знову і знову, а тому будьте дуже обережні, пропонуючи себе в якості масажистки.