Агенство івенти

7-15-2020
Event agency Ambient Event House - event organization in Ukraine

 

 

Івент агенство з організації весіль в Києві

Ми – івент-агентство і наша основна стихія – організація весілля і координація весільного дня. В Києві ми організували вже десятки весіль і нам є чим пишатися. Також хочемо вам порекомендувати Ambient Івент агенство.

Уяви, що організацією твого весілля займаєшся ти сама, або подружка. Стільки неврахованих питань, бюджету тане на очах, а в день весілля підрядники ведуть себе як неслухняні діти…

Без організатора і координатора не обійтися.

Що ми беремо на себе?

Ambient Event House спеціалізується на класичних, концептуальних і режисерських форматах організації весілля, парубочого, дівич-вечора, побачень і baby shower. Ми допоможемо вибрати стилістику весілля, продумати незвичайне пропозицію руки і серця або зробити перше побачення чимось фантастичним.

Пошук та спілкування з підрядниками, оптимізація бюджету, складання таймінгу, підписання договорів та складання кошторисів, координація роботи всіх учасників процесу.

Що для нас важливо в організації весілля або будь-якого іншого найважливішого події?

Довіра – важливий фактор, який впливає на кожен етап підготовки. Тобі повинно бути комфортно з нами і з людьми, які будуть частиною свята.

Контроль і координація. Коли ми беремо на себе відповідальність за організацію, ми зацікавлені в тому, щоб перевершити всі очікування, контролюємо виконання кожного обумовленого пункту, радимося з тобою, коли є альтернативні варіанти.

Індивідуальність. У нас немає заздалегідь заготовленої програми і програми розвитку подій. Є ваша любов, ваша історія і переваги.

Єдність. Ідеальна картина для організатора або координатора весілля, це коли кожен на своєму місці і виконує доручену йому місію, не виходячи з загального таймінгу. Якщо ми радимо фахівців – значить ми впевнені в тому, що вони професіонали і ніколи не підведуть.

Правильно підібраний ключ – запорука успішного початку в будь-якій сфері, а у відносинах тим більше. Наша команда, своєю надійністю, цілеспрямованістю і розумінням, допоможе покласти початок Вашої історії.