Алюмінієві вікна та двері

3-10-2021
Алюмінієві вікна

Двері та вікна з алюмінію

Фахівці ПП “Компанія Алуніт” рекомендують при склінні нежитлових приміщень, в яких відсутнє опалення, використовувати двері і вікна з алюмінієвого профілю. Також хочемо вам порекомендувати алюмінієві вікна та двері https://alu.net.ua/  від ПП “Компанія Алуніт”.

Переваги застосування алюмінію:

  • цей метал не схильний до корозійних процесів;
  • вироби з алюмінію відрізняються тривалим терміном експлуатації;
  • стійкість до зломів у порівнянні з пластиковими варіантами;
  • хороша тепло – і шумоізоляція;
  • доступна ціна.

Алюмінієві двері і вікна можна пофарбувати в потрібний колір за допомогою спеціальної фарби. Встановлюють зазвичай в алюмінієві вікна одно – або двокамерний склопакет. Вікна або двері з алюмінієвого профілю застосовують в магазинах, офісах, салонах, лікарнях ітп. При монтажі двокамерного склопакета підтримується комфортна температура всередині приміщення. Це досягається завдяки термомосту, заповненому скловолокном. При цьому також відзначається хороший рівень шумоізоляції і стійкість до перепадів температур.

Алюмінієві вікна за механізмом відкривання поділяються на: поворотні або поворотно – відкидні. Двері: розпашні і маятникові.

Фахівці ПП “Компанія Алуніт”. пропонують два варіанти скління із застосуванням алюмінієвого профілю: тепле і холодне. Склеюють як самостійні конструкції, так і вбудовують в фасади будівель. Пропонуємо встановити алюмінієві двері та вікна. Якість і надійність-перевірені і гарантовані! Все відмінно, якість шикарна. Встановюемо швидко і акуратно.

Теплі алюмінієві вікна та двері

Також вироби застосовуються при склінні теплих балконів, квартир і приватних будинків. Від холодних конструкцій теплі вироби відрізняються наявністю в них термомосту, про що говорилося раніше.

Пластиковий профіль є теплим за замовчуванням.

Також в обов’язковому порядку в теплі алюмінієві двері і вікна ставиться або двокамерний склопакет, або однокамерний з енергозберігальним напиленням (про що також говорилося раніше). Теплі алюмінієві двері в обов’язковому комплектуються порогом, висота якого мінімум 20 мм, а максимум 50 мм-інакше буде промерзання! При замовленні теплої алюмінієвої двері, особливо якщо вона встановлюється в приватний будинок варто звернути увагу на кількість ригелів в замку (їх може бути від 1 до 3). Відповідно чим більше точок притиску, тим більше взломоустойчиві і менш теплопровідна двері.

Звертайтеся в нашу компанію!