Антигравійний захист плівкою

1-6-2020

Антигравийная защита пленкой
Нанесення захисної антигравійної плівки  на автомобіль, для захисту від сколів, подряпин і дрібних пошкоджень лакофарбового покриття.
Також хочемо вам порекомендувати уход и защита авто Антигравійний захист плівкою.

Автовласники знають, що автомобілі часто страждають від сколів, подряпин і забруднень. Якщо ви є водієм, здатним подолати будь-яку перешкоду, це не означає, що транспортний засіб не страждає під час експлуатації. Щоб зберегти його зовнішній вигляд в цілості й схоронності, скористайтеся такою послугою, як обклеювання антигравійною плівкою авто. Плівка створена з досить міцного матеріалу, вона щільно прилягає до кузова і міцно тримається, при цьому виріб зберігає первісні форми. Антигравійне покриття – це економія на лакофарбовому покритті, його фарбування та відновлення.

Прозора захисна плівка  – є однією з кращих антигравійних плівок для кузова автомобіля в даний час.
Захисною плівкою можна обклеїти будь-які деталі авто: дах, передній і задній бампер, фари, дзеркала, молдінги, пороги та інші елементи, на яких є лак. Термін служби даного захисного покриття, при дотриманні рекомендацій по догляду, становить від 2 до 5 років. Після Ви можете здійснити заміну авто плівкою, видалить старе і нанести нове покриття. Кожен рулон плівки має паспорт якості з унікальним номером, який підтверджує його автентичність.
Антигравійна плівка  може наноситися на інші деталі на розсуд клієнта, наприклад, на багажник або дах.
Звертаємо вашу увагу, що після обклеювання необхідно утриматися від автомобільної мийки на 3 – 5 діб. Перед миттям, обов’язково попереджайте персонал про те, що авто обклеєне. Знаєте, от можу сказати одне – БЕЗДОГАННО. Кожен раз – жодної претензії або зауваження. І це не реклама, а моя особиста вам рекомендація.
Приїхав у  на нову послугу «детейлінг – мийка». Рівно за годину робиться дійсно великий комплекс робіт. Зокрема: мийка кузова безконтактно бесщелочным складом, чистка дисків слабокислотних складом, ручна фаза миття кузова, покриття кузова рідкої поліроллю, сушіння, продування, чистка килимів, чорніння гуми.