Авто викуп

12-4-2019
Картинки по запросу Авто викуп

Авто викуп – це новий вид послуги, яка з’явилася в нашій країні не так давно. Юридично цей процес є абсолютно прозорим і юридично чистим, навіть якщо проводиться авто викуп після ДТП в Києві, але обов’язковою умовою є проведення експертизи. Якщо закордоном ця послуга досить розвинена і угоди оформляються практично в кожному населеному пункті, цей бізнес перебуває в зародковому стані, і кількість надійних фірм не так вже багато, однією з яких є наша компанія . У цьому випадку посередник бере на себе зобов’язання погасити кредит в самі короткі терміни. У цій ситуації авто можуть відновити для подальшого перепродажу, або розібрати на запчастини. Операція проводиться легально, і автомобіль знімається з обліку. Також хочемо вам порекомендувати Авто викуп

Викуп авто можуть здійснювати тільки юр. особи – фізособа може надавати тільки посередницькі послуги. Величезним плюсом даної угоди є її швидкість, власник машини отримує гроші на руки відразу після підписання договору, а всіма документальними процесами займається представник фірми, що веде клієнта. Наскільки вигідно продавати через авто викуп. Варто розуміти, що компанія, яка виробляє викуп машин, повинна отримувати прибуток, тому машина купується не за ринковою ціною. Знижка залежить від терміновості викупу та складності оформлення документів. Якщо прийнято рішення продати свій автомобіль фірмі, що займається викупом авто, насамперед потрібно знайти надійну компанію, а для цього процесу доведеться витратити трохи часу. При цьому попередньо проводиться звірка номерів.

Компанії, що займаються авто викупом, дуже тісно співпрацюють з юридичними конторами, у деяких є штатний юрист, так як в обов’язковому порядку розглядаються всі ризики, пов’язані з конкретною машиною. Якщо авто проблемне, то навряд чи якась компанія погодитися його купувати. Також варто розуміти, що продати стару машину за ціною нової не вийде – доведеться нести витрати на оформлення документації. Але якщо гроші потрібні терміново – це відмінний варіант поправити своє фінансове становище.