Автоломбард: міфи та правда?

0
168

Для більшості громадян кредит є справжнім рятівником у певних ситуаціях. Банки не завжди готові видати велику суму, або вимагають час, якого у позичальника немає. Порятунком може стати автоломбард, запропонувавши кілька програм.

Перевірений ломбард в Алмати
Міф №1 – в автомобільний ломбард звертаються виключно шахраї. Помилково вважати, що в ломбарді знаходиться лише крадене майно. Перше, на що варто звернути увагу, автоломбард в Алмати працює на законній підставі, що дає гарантію позичальнику. При оформленні операції в ломбарді, експерти не лише оцінюють реальну вартість машини, але ретельно перевіряють її на предмет угону, участі в ДТП. Важливий також той факт, що здати в ломбард машину може тільки власник, у крайньому разі, третя особа, що має на руках нотаріально завірену довіреність.

Міф №2 – величезний відсоток. Насправді, відсоток переплати невеликий. Якщо порівняти з банком або іншою фінансовою установою, яка проглядається практично однакова ставка. В цьому випадку застава за авто в ломбарді оформляється з вигідним перевагою, – гроші на руки клієнту видаються протягом одного, максимум двох годин. При довгостроковій виплаті кредиту, позичальникові перераховую процентну ставку, що додатково знижує її відсоток. В середньому відсоток становить 4% в місяць, в рік виходить 48%. На руки позичальник отримує від 60 до 90% від загальної вартості автомобіля.

Міф №3 – незаконна діяльність. Автоломбард має право укладати угоди лише в тому разі, якщо він офіційно зареєстрована установа. Легальний автоломбард завжди надасть всі необхідні документи клієнту для підтвердження, не ховаючись від нього. Звичайно, зустрічаються підпільні фірми-одноденки, що видають себе за законний ломбард. В цьому випадку позичальник повинен перевірити, перш ніж віддати свій автомобіль під заставу.

Послуги від автоломбарду
Відвідайте сайт http://avtodengi.kz/catalog/, там надається інформація для ознайомлення з ломбардом, його послугами та умовами договору. Крім того, на сайті розміщується онлайн-калькулятор для розрахунку суми кредиту, відсоткових ставок та терміну повернення боргу. Клієнт, який взяв гроші в позики у цьому ломбарді, впевнений, що його машина на весь період дії договору буде перебувати на спеціалізованій стоянці під охороною. Ще один аргумент на користь гарантій, – ломбард оформляє страховку на машину, залишену під заставу. Тому, в разі непередбачених ситуацій власник транспортного засобу отримує компенсацію.