BestRoboFes огляд

9-20-2018

BestRoboFes обзор
фестиваль нового формату, який об’єднує змагання робототехніків, лекторій з участю досвідчених стартаперів hardware-сфери, виставку інноваційних технологій, конкурси та ігри для зовсім юних шанувальників гаджетів, і вже полюбився багатьом фестиваль їжі. З допомогою BestRoboFest організатори сподіваються популяризувати науково-технічні досягнення і познайомити гостей з передовими українськими та зарубіжними технологіями в галузі робототехніки та інженерії.
Також хочемо вам порекомендувати https://korrespondent.net/tech/technews/3981870-maks-poliakov-yz-Noosphere-vydyt-yskrennyi-ynteres-detei-k-BestRoboFest-2018
На BestRoboFest заплановано 5 видів змагань: перегони дронов, Robo Defense, Robo Sumo, Free Style і Scratch. Роботи авторської збірки, які переможуть у будь-якій з категорій, будуть удостоєні окремої уваги експертного журі. Генеральний партнер змагань, компанія Noosphere заснувала грошовий приз за 1, 2 і 3 місця – у розмірі 15 000, 10 000 і 5 000 грн відповідно. Реєстрація на змагання ще відкрита.
Сьогодні Україна входить в число лідерів у сфері ІТ-аутсорсингу. Ми в Noosphere бачимо величезний потенціал українців ще і в сфері Інтернету речей, ракетобудування, революційних гаджетів і пристроїв, які на Заході відомі як wearables. Для нас BestRoboFest – це більшою мірою соціальний проект, як власне все, що ми робимо в Україні. Засновник Noosphere, Макс Поляків, родом з України. Мабуть, це один з ключових факторів, чому з 17 країн по всьому світу, де є офіси Noosphere, вибір припав саме на нашу країну.
це, в першу чергу, свято для всієї родини. У рамках фестивалю заплановані безкоштовні майстер-класи для дітей: Arduino, Scratch, 3D-друк, конструювання моделей ракет. Але багато цікавого знайдуть для себе і дорослі. Наприклад, на лекторії BestRoboFest будуть виступати винахідники, яким вже вдалося підкорити Kickstarter або стати призерами різних конкурсів.
Відкриваючи вклад, Ви купуєте акції КІФ FISON (вартість 1 акції – 1000 грн.).Інвестиції фонду диференційовані і припускають среднею прибуток 20% річних у валюті.Якщо Вас цікавлять інвестиції у конкретні проекти, прибуток яких може бути імовірно набагато вище середнього прибутку фонду, ознайомтеся з проектами в блоці ІНВЕСТУЮТЬСЯ ПРОЕКТИ.