Бк leonbets дзеркало

2-24-2021
Леонбетс игровые автоматы зеркало - Букмекерская контора Leon

Бк leonbet: дзеркало і доступ

 

Сайт букмекерської контори leonbets починаючи з другої половини 2016 року регулярно блокується роскомнадзором (ркн).  Адже саме тоді в мережі запрацював leon.ru -портал бк» леон”, яка почала легальний прийом інтерактивних парі згідно із законодавством рф. Тим не менш, багато гравців не захотіли міняти міжнародний leon без цупіс на російський. І для них постало питання обходу блокування. І для цього беттори почали використовувати дзеркало. Також хочемо вам порекомендувати Зелаоспорт ставки на спорт в БК leonbets.

Даний матеріал був підготовлений на основі статті на порталі superbet.guru:як знайти останнє робоче дзеркало leonbets на сьогодні?

Що таке дзеркало leonbets?

У леон дзеркало (як і інших бк) – це копія офіційного сайту букмекерської контори. За всіма основними параметрами вона (копія) не відрізняється від основного порталу: функціонал, дизайн, лінія, доступність з андроїда і айфона. Гравці можуть робити всі стандартні операції: ставити, поповнювати і виводити кошти, реєструватися, здійснювати вхід.головна відмінність-це домен. Адреса leon відрізняється від адреси офіційного сайту. Але всі дії клієнтів на дзеркалі зберігаються. І якщо альтернативний домен раптом блокується, то ваше парі або транзакція не пропадають з історії.варто розуміти, що будь-яке дзеркало створюється з ініціативи самої букмекерської контори. Адже компанія зацікавлена в тому, щоб якомога більша кількість користувачів отримала доступ до сайту.

Причини блокування сайту leon

Чому ж портал leonbets заблокований? даний букмекер у своїй роботі використовує ліцензію гральної комісії кюрасао. Тобто, це офшорна бк.

В рф в 2016-му відбулася легалізація інтерактивних парі. Щоб легально обслуговувати гравців з рф, букмекерам потрібно отримувати ліцензію від фнс, вступати в сро, підключатися до цупіс. Ліцензійні бк стали також податковими агентами. Вони платять відрахування в казну.

У цій ситуації закордонні букмекери, які прив’язані до заморської юрисдикції, фактично почали вважатися нелегальними. І хоча leonbets заточений під гравців з рф, але контора впорядкована curacao egaming. А значить, і податки вона платить там же.щоб стимулювати “вітчизняний” ринок і збільшити кількість податкових надходжень, російський регулятор оголосив війну офшорним бк. Вони дали наводку ркн блокувати сайти подібних букмекерських контор. У відомства є чорний список ресурсів, куди традиційно потрапляють всі майданчики грального бізнесу без російської ліцензії. Серед них виявилася і компанія “леон бет”.

Альтернативні способи обходу блокування

У leonbets доступ до сайту відновлюється не тільки через дзеркала. Зараз існують і інші методи:

● браузер opera в режимі vpn. При активованому впн (включається в розділі безпека) мережеві дані користувача змінюються, що дозволяє обійти обмеження провайдера;

● tor. Спеціальний браузер для анонімного серфінгу. Змінює ip-адресу користувача, приховує його дані;

● vpn і proxy. Інструменти для зміни мережевих даних користувача. Можуть бути реалізовані як у формі окремої програми, так і у вигляді плагіна, доповнення.

Всі вони вирішують проблеми з сайтом leonbets. Однак у цих методів є свої недоліки. Швидкість і стабільність з’єднання залишає бажати кращого. А при роботі з tor доведеться авторизуватися після відкриття кожної нової вкладки. Для більш-менш стабільної роботи впн і проксі рекомендується купувати платні версії.а ще при використанні перерахованих вище інструментів ви потенційно ризикуєте. Якщо якийсь інший клієнт підключений до одного сервера vpn / proxy з вами, тоді існує ризик блокування аккаунта. Адже навіть в правила бк leonbet зазначено, що збіг ip-адреси у двох різних гравців – це ознака мультиаккаунтінга. Тому безпечніше і ефективніше використовувати дзеркала.

Висновок

Якщо у вас виникли проблеми з доступом до сайту міжнародної бк leon, то це ще не привід відмовитися від гри в даній конторі. На дворі 2021 рік, і букмекери навчилися боротися з такими обмеженнями. Кращий і найнадійніший варіант для відновлення доступу-це дзеркало.