Бк Париматч ставки на спорт

5-17-2021
Ставки на киберспорт в БК Париматч

 

 
 

Ставки на кіберспорт в Паріматч

Букмекерська контора Паріматч, пропонуючи на легальних підставах робити ставки на топові і менш поширені види спорту, не оминула увагою і віртуальний спорт. Вона була однією з перших, хто ввів в список подій цю категорію. Є спонсором virtus.pro -кіберспортивної організації. Клієнти букмекера можуть зробити ставки на кіберспорт в Паріматч в наступних дисциплінах віртуального спорту: dota 2, league of legends, counter-strike, кіберфутбол, кібербаскетбол та інші. Зареєстрованим і авторизованим учасникам паріматч пропонує привабливі котирування при середній маржі, великий вибір ігор, хорошу розпис live-подій, безкоштовні відеотрансляції. Як робити ставки на кіберспорт і які стратегії можна успішно застосувати в цих іграх? Також хочемо вам порекомендувати pm.ua ставки на спорт в Бк Париматч . 

Стратегія на кіберспорт в БК Паріматч

Кіберспорт, особливо в розділі live на БК Паріматч – – видовище захоплююче. Детально промальована анімація, наступи, захист, реалістичність того, що відбувається підстьобують азарт. Робити ставки на спорт слід, вірячи в успіх, знаючи специфіку кіберспортивної дисципліни і без емоцій. Використовувати дозволено все, що не заборонено правилами букмекерської контори Паріматч: стратегії, власну логіку, чуття, підказки ззовні, прогнози та інші фактори.

Які стратегії спрацюють для такого виду спорту, як кіберспорт в букмекерській конторі Паріматч? Флет (виділяється одна і та ж сума для ставок, поки гравець не виграє або не програє всю заплановану спочатку суму банку) або мартінгейл (догон, коли ставка – певний відсоток банку, наприклад, 5-8%, незалежно від того, виграшний купон чи ні) спрацьовують не завжди. У кіберспорті в лінії БК Паріматч складно прорахувати, як поведуть себе геймери по той бік мережі. У боях live часто грають боти, тобто комп’ютерна програма. Необхідно робити ставки, аналізуючи поточну ситуацію на карті або поле, корті. Однак є інші варіанти стратегій.

  • вилка. Гравець робить дві ставки на одну битву кіберспорту, але на протилежні результати. Оскільки букмекер Паріматч несхвально ставиться до вилочникам, гравці ставлять в різних букмекерських конторах. Наприклад, на сайті Паріматч на гру в dota 2 на переможця п1, в іншій БК на ту ж гру, але на переможця п2. Чим ближче за значенням будуть коефіцієнти, тим більше гравець виграє. Повного програшу не буде точно.
  • ставки по піку, тобто з урахуванням наявного арсеналу. Варті уваги всі фактори: який турнір пропонує паріматч, які геймери увійшли в команду, наскільки команда сильна, яку карту розіграли, які персонажі у геймерів, з якими здібностями, характеристиками. Найкраще стратегія спрацьовує в live-матчах на сайті БК Паріматч. Чим досвідченіші геймери, тим сильніше команда.
  • парі на свіжу гру або лінію. Періодично у БК Паріматч з’являються нові битви із завищеними котируваннями на кіберспорт. Причина – не щедрість букмекера Паріматч, але відсутність команди професійних аналітиків кіберспорту у нього. Якщо вчасно помітити їх і зробити ставку, можна отримати солідний виграш.

Судячи з відгуків гравців на тематичних форумах, в блогах, стратегіями можна успішно користуватися, тільки стримуючи емоції. У визначенні вірної ставки на кіберспорт в БК Паріматч знадобляться і наступні поради:

  • статус битви. Кіберспорт з аматорського виду спорту давно перейшов в категорію змагального. Проводяться турніри з цінними або грошовими призами. Чим вище категорія змагання і призовий фонд, тим більше викладаються геймери. Це необхідно враховувати, оскільки на важливих турнірах команди більше прагнуть до перемоги, ніж на тренувальних.
  • зіграність команди. Команда сильна тільки в тому випадку, якщо геймери в ній грають злагоджено. Якщо кожен з них бажає показати себе, хорошої гри не буде. Простежте, чи грала команда в такому складі раніше, з яким результатом. Або наскільки було успішним бій, в якому брали участь заявлені геймери.
  • реальні гравці або боти. У кіберспорті, представленому в лінії паріматч, беруть участь реальні геймери. Онлайн-ігри, особливо кіберфутбол, кібербаскетбол, кібер теніс, кіберхокей, – це комп’ютерний алгоритм. Тобто заздалегідь складається програма, яка протягом змагання не змінюється, на хід гри не впливають розмір ставок, їх кількість або популярність битви. Є фаворити, які краще екіпіровані, підготовлені, певні ділянки карти або поля краще захищені. Це можна виявити, стежачи за грою по відеотрансляції і аналізуючи хід подій. До ігор в розділі лінія на бк паріматч слід підготуватися теоретично: склад команди, форма геймерів, інформація в блогах і форумах, новинах, пресі.
  • нововведення. Дисципліни в кіберспорті зазнають змін-з’являються нові персонажі, здібності, інструменти, локації, оскільки колишні застаріли або виснажилися. Вони можуть вплинути на результат битви.
  • геймери. Шукайте інформацію про учасників битви: досвід, стаж гри, вік, ігрова статистика і результативність, вміння грати в команді, грає геймер в онлайн-ігри, тобто з дому, або і в оффлайн-турнірах, тобто на спеціальних майданчиках, в клубах, в присутності реальних глядачів.

Все описане вище спрацює і принесе очікуваний результат тільки в тому випадку, якщо ви знаєте, що таке кіберспорт, і орієнтуєтеся в counter-strike, dota 2, leagues of legends і ін., ще краще – граєте самі. Але, навіть розбираючись в кіберспортивній дисципліні, не робіть великі ставки на спорт. Кіберспорт, як і будь-яка азартна гра, непередбачуваний, прорахувати всі варіанти нереально. До того ж великі ставки можуть викликати у паріматч підозри в причетності гравця до договірного матчу.

Лінія і коефіцієнти на кіберспорт

Легальна букмекерська контора парі-матч і міжнародний, що знаходиться під забороною в росії, букмекер parimatch викладають в лінії основні дисципліни кіберспорту: кс:го (couter-strike:go), dota 2, overwatch, leaugue of legends. Ці змагання винесені в окремий підрозділ кіберспорт. Кіберхокей, кібербаскетбол, кібер теніс, кіберфутбол гравці знайдуть в батьківських категоріях розділу live: хокей, баскетбол, теніс, футбол. У тиждень букмекер паріматч публікує від 10 турнірів і більше. У кіберспортивних іграх доступна сортування за датою проведення битви, за типом гри.