Близнюків від різних батьків

0
496

Цікавий факт стався в штаті Нью-Джерсі – мешканка штату народила дівчаток-близнюків від різних батьків, що є рідкісним, але цілком імовірним явищем.

Мати і людство не дізналися б про це, якби вона не бажала досягти алиментских виплат від чоловіка, в якому вона підозрювала батька дівчаток. ДНК – тест вказав, що чоловік є батьком лише однієї з дівчат і суд зобов’язав відповідача виплачувати аліменти на одну дівчинку.

Як розповіла експерт, акушер-гінеколог Брук Россі, зачаття від двох батьків може статися тоді, коли у жінки під час менструального циклу відбувається не одна овуляція, а дві, причому з інтервалом в декілька діб. Якщо на цей період припадає статева близькість з двома різними партнерами, то кожна з яйцеклітин може бути запліднена спермою, що належить різним чоловікам, після чого благополучно закріпиться в матці. Оскільки зачаття відбулося настільки близько за часом, гестаційний вік в обох плодів однаковий. В результаті народжуються неідентичних (разнояйцевые) близнюків від різних батьків.

«Сперматозоїди здатні жити в статевих шляхах протягом двох днів. Якщо жінка, наприклад, займалася сексом з одним партнером у вівторок, а з іншим – в середу, то вона цілком могла завагітніти від них обох», – пояснила Россі.

Це дуже рідкісне явище, яке в медичній літературі називається гетеропатернальной суперфекундацией. З 1970-х років в американських судах розглядалося всього два подібних випадки.

За матеріалами https://deti.mail.ru/news