Черевики з фільму Назад в майбутнє (3 фото)

0
540

Буквально пару місяців тому, блукаючи по просторах інтернету, я натрапив на статтю про технології, які в 1980-х роках ще не існували, але які були “винайдені” і продемонстровано у трилогії “Назад в майбутнє” і які в наш час реально розроблені і використовуються в повсякденному житті. Рахунок в даній статті був рівний 8 технологій втілені в життя, 8 не втілені і одна технологія була реалізована частково, про неї й піде мова у статті.

У 2011 році самозавязывающиеся черевики з культового фільму були реалізовані частково – вони виглядали точнісінько, як у фільмі, при ходінні горіло світло, але технологія зав’язування не була втілена в життя. Хотілося сказати, що одна фірма представляла концепт таких самозавязывающихся черевик, але він не прижився з-за величезного розміру черевик.
Ботинки из фильма

Так ось тепер в 2015 році цей недолік усунуто. Згідно із задумом, енергія буде збиратися від удару п’ятки про поверхню та під час руху ноги. Пристрій зможе генерувати до 4 мВт енергії. Як передбачається, генератори зможуть живити встановлені в кросівках датчики. Години ходьби буде достатньо, щоб набрати потрібну кількість для зав’язування і розв’язування шнурків. Щоб «звільнитися» від взуття, потрібно буде з силою натиснути на стопи.
Ботинки из фильма