Чохли для смартфона Samsung Galaxy A20!!!!

11-28-2019

Вбудована зручна підставка для перегляду відео під кількома кутами огляду. Магнітне закриття і швидкий доступ без будь – яких турбот. Високоякісна штучна шкіра і міцний внутрішній корпус з полікарбонату забезпечують повний захист на 360 градусів. Він ефективно захищає ваш Самсунг А20 від подряпин, падінь, пилу і бруду. Силіконовий чохол пропонує відчуття комфорту і оптимальності. М’який матеріал ТПУ з високоякісного еластичного і міцного силікону. Ідеальне відповідність забезпечує легкий доступ до всіх кнопок, елементів керування та сполук без зняття накладки. Також хочемо вам порекомендувати https://nillkincase.com.ua/galaxy-a20

Гнучкість і довговічність: крім особливого зовнішнього вигляду силіконового чохла на Самсунг А20, він захищає від ковзання, подряпин і ударів. М’який і гнучкий матеріал захисного чохла зручний, приємний і практичний у руці. Внутрішній корпус виготовляється з міцного полікарбонату з подвійним посиленням і амортизую чого внутрішнього силікону. Кути виготовлені з силікону подвійної товщини, що забезпечує чудовий захист від падінь. Міцний силікон поглинає силу удару. Також він покращує зчеплення з телефоном і знижує ймовірність ковзання. Бронебійний чохол захищає від подряпин і сильних ударів. Виготовляється з гібридного твердого пластику, що робить його більш стійким до ударів. Жорсткі верхні і нижні частини чохла роблять його амортизуючи, щоб захистити чотири кута від випадкових падінь і ударів. Підняті краю рамки навколо екрану для захисту від падінь лицьовій частині стороною вниз.

Гуманізований дизайн робить чохол на Самсунг А20 більш корисним. Ви можете отримати доступ до всіх кнопок і портів. Надтонкий і зручний: трансформуйте новий продукт на 100% і захистить пристрій від подряпин, пилу і ударів. Як вибрати і купити чохол на Самсунг А20. Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Чернівці, Одеса, Рівне, Полтава, Черкаси, Кропивницький, Херсон, Івано – Франківськ, Вінниця, Київ та інші міста України. Ще простіше купити чохол на Самсунг А20 в нашому інтернет магазині. Ви зможете забрати його самі або замовити до-ставку кур’єром за адресою в той же день.