Чоловік помер від укусу змії, ожив на похоронах і знову помер

0
286

Дивовижний випадок стався в Індії, коли чоловік помер від укусу змії, але ожив на палаючому похоронному багатті. Молодий чоловік зазнав нападу смертельно отруйної змії під час збирання дров у лісі. Згідно з дослідженнями щорічна смертність від укусу змій в Індії становить близько 47 тисяч осіб. Однак офіційна статистика вказує лише на 2 тисячі смертей. Це пов’язано з тим, що потерпілі не мають доступу до медичних послуг та загиблі навіть не проходять за статистикою міських служб ритуальної допомоги. Багатьом укушеним не надається кваліфікована якісна допомога з-за віддаленості населених пунктів і лише 3% звертаються безпосередньо до лікарні.

У надзвичайних випадках на місце не перебуває фахівець, який може більш достовірно констатувати смерть. Тому 23-річного Сандіпа, пішов у несвідоме стан, за всіма зовнішніми ознаками люди віднесли до мертвого.

Про те, що його вкусила змія, він встиг повідомити своїй родині сам, повернувшись в село Рейсен (індійський штат Мадхья-Прадеш). Замість того, щоб забити тривогу і відправити потерпілого у лікарню, його відвели до місцевого тантричного практику з сусіднього села. Природно всі маніпуляції диво цілителя не врятували становище і Сандил помер.
В індійських селах це звичайна практика. Це пов’язано в першу чергу з слабким охопленням державних соціальних послуг. Тому сільські жителі всі складні нагальні проблеми вирішують своїми силами за сформованими традиціями і забобонами.

За індійськими традиціями тіла померлих, яких вкусила змія ховають в землю. І для багатостраждального Сандила навіть встигли вирити могилу. Однак, після кількагодинних суперечок старійшин, було вирішено спалити тіло.

Можливо саме це рішення врятувало життя чоловіка, адже він отямився, коли язики полум’я похоронного багаття вже почали обпалювати тіло. Сандил почав кричати, і був врятований.

Місцеві жителі були в шоці від того, що небіжчик ожив на похоронах.

Власне навіть після всієї цієї історії, потерпілого знову відвели до місцем тантричного практику. Диво доктор і в цей раз не зміг надати допомогу і чоловік помер вже на самому справі. І тільки після цього тіло доставили в лікарню, де і було проведено розтин.

В Індії багато забобонні вірування і практики все ще дуже поширені і заважають рятувати тисячі життів пересічних громадян, навіть в таких виняткових випадках, коли люди оживають на похоронах.