Чому російські жінки народжують в США?

0
387

Сучасні потужні транспортні мережі істотно змінили світ. Наприклад, виникло таке явище, як медичний туризм. Народжувати в закордонних клініках – це престижно. Адже рівень підготовки фахівців на Заході вважається кращим у світі, а законодавство гарантує отримання повного обсягу акушерської допомоги. Крім того, пологи в Майамі забезпечать майбутнього малюка громадянством США. Після настання повноліття, в Штатах це 21 рік, ваша дитина зможе оформити вам американське громадянство.

Чому в США кращі пологові будинки?
Америка щороку приймає тисячі вагітних жінок, які хочуть народити дитину в цій країні. Така популярність має кілька причин. Одна з них – великий вибір медичних акушерських процедур, що включає ЕКО, донорство статевих клітин, сурогатне материнство та інше.

Крім перерахованих переваг, пологові будинки в США мають такі переваги:
-Медицина на високому рівні. Фахівці добре знають свій профіль, а техніка та медикаменти регулярно перевіряються і оновлюються.
-Правовий захист. Всі пацієнти клінік і пологових будинків Америки, незалежно від їх громадянства, гарантовано отримують якісну медичну допомогу або великі компенсації в разі допущення будь-яких лікарських помилок, так як існуючі закони і нормативні акти захищають права будь-якого хворого.
-Права громадянина. Якщо дитина народилася на території США, він за законом землі отримує всі можливості і пільги, як і кожен повноправний американець, що проживає в країні в декількох поколіннях. Також важливий той факт, що в Штатах дозволено подвійне громадянство. І тому не обов’язково повністю розривати зв’язки з рідною державою.
-Клімат і діаспора. У багатьох великих містах Америки існують російськомовні діаспори. Це прискорить соціальну адаптацію, допоможе породіллі відчувати себе впевненіше і спокійніше. Але найважливіше те, що ви зможете знайти україномовного фахівця. Такий акушер-гінеколог зможе пояснити вам всі нюанси без втрати важливої інформації. А оскільки всі крупні міста розташовані на узбережжі, вас торкнеться позитивний вплив приморського клімату. Більш м’які кліматичні умови позитивно відіб’ються на вас і вашій дитині.

Америка не протидіє медичного туризму на території країни. Американці – патріоти, тому будуть горді тим, що саме їх держава вибрали для того, щоб народити дитину.