Чим наносити рідкі шпалери

5-29-2020

Перед тим як розповісти чим наносити рідкі шпалери або шовкову штукатурку, відзначимо, що матеріал однаково добре підходить як для обробки стін, так і для стелі. Спосіб нанесення однаковий-невелика кількість шовкової штукатурки наноситься на поверхню і розгладжується кельмою. Хочемо порекомендувати вибрати жидкие обои на сайті по найкращій ціні .

Кельма-саме так правильно називається інструмент для нанесення рідких шпалер, так само його називають просто “гладилка”. Рекомендуємо обои

Для нанесення на стіни і стелю використовують однакові кельми.

Інструмент для шовкової штукатурки повинен бути виготовлений з пластику.

Рідкі шпалери містять в собі багато вологи, і від металевих предметів може з’явитися іржа.

Пластик повинен бути пружним, жорстким, не прогинатися під час нанесення.

При нанесенні рідких шпалер, для розгладження потрібно злегка натискати на інструмент, що б не залишати дрібних нерівностей і швів.

Робоча частина повинна бути гладкою, без задирів.

Якщо будуть шорсткості, рівномірно розподілити шовкову штукатурку по поверхні не просто, рідкі шпалери будуть “грудкуватися”, утворюються лисини.

Розмір

Це самий основний параметр. Великі гладилки (приблизні розміри 130-230 мм) більше підходять для вирівнювання поверхні, за рахунок великих розмірів охоплюється велика площа. Більш маленькими розмірами зручніше безпосередньо наносити матеріал, вони легше і більш “маневрені” за рахунок невеликих розмірів.

Зазвичай кельми роблять їх непрозорого матеріалу, але бувають моделі з оргскла, вони зручні для створення малюнків і тонкої роботи. Однак, у кельм з оргскла є мінус-крихкість, але зараз ведуться роботи над усуненням цього недоліку.

Кельма оргскло для рідких шпалер
Кельми з оргскла зручні для нанесення малюнків
Велика кельма для рідких шпалер
Великими непрозорими кельмами зручно розрівнювати матеріал
Геометрія.

Кельми бувають трьох видів.

Прямі-робоча частина виконана у вигляді прямокутника. Зазвичай використовують для остаточного розрівнювання, або для нанесення на великі поверхні, де є ” розмах”

Кельма для рідких шпалер
Прямі кельми найбільш зручні для розгладження матеріалу
Трапецієподібні-робоча поверхня у вигляді трапеції-зручні, безпосередньо для нанесення матеріалу, а так само для нанесення рідких шпалер на внутрішніх кутах.

Кельма трапеція
Кельма-трапеція. Найбільш зручна для нанесення матеріалу
Кутові або “утюжок”. Використовуються вкрай рідко, тому що єдине їх призначення це нанесення шовкової штукатурки в кутах. Наносити на пряму поверхню таким інструментом незручно.

Кутова кельма
Кутова кельма “праску” використовується вкрай рідко
Порада майстра

У роботі використовуйте 2 кельми – трапецієподібну невеликого розміру, для нанесення матеріалу на стіну, і пряму, більшого розміру – для остаточного вирівнювання матеріалу.

Про вибір рідких шпалер.
Ми постаралися найбільш детально розповісти, чим наносити рідкі шпалери і як вибрати інструмент для себе, але, для отримання відмінного результату важливий і сам матеріал. Наші майстри працюють з рідкими шпалерами вже більше 10 років і радять купувати матеріал російського виробника Silk Plaster, у цього бренду найкраще співвідношення ціна-якість.

У каталозі представлений весь асортимент шовкової штукатурки і супутніх товарів, в тому числі інструмент для рідких шпалер.

Дякуємо, що дочитали до кінця, вдалого вам ремонту!