Де краще брати кредит.

12-19-2018

Де краще брати кредит.

В умовах підвищеної ключової ставки громадянам слід бути особливо пильними при оформленні нових кредитів. Перше, на що потрібно дивитися – це репутація банку і його місце на ринку. Беручи кредит, ви повинні точно розуміти, у кого займаєте. Вирушаючи в банк або мікрофінансову організацію, перевірте, що це фінансова установа офіційно зареєстровано в Центробанку (наприклад, на сайті www. Інакше ви з великою часткою ймовірності потрапите в руки шахраїв. Підписуючи кредитний договір, ні на хвилину не забувайте, що ставите підпис під своїми зобов’язаннями перед кредитором. За кожну позицію цього документа ви відповідаєте перед ним. За законом у вас є п’ять днів, щоб прийняти рішення за договором. Всі переговори з кредитором повинні бути зафіксовані тільки в письмовій формі. У всіх взаєминах з кредитором заручайтесь письмовими доказами своїх дій і своєї позиції. Пам’ятайте: ви відстоюєте свої гроші. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://vse-credity.com.ua/.
І якщо вам доведеться захищати їх у суді, аргумент “в банку мені сказали” не пройде. Кредитні гроші повинні працювати на вас і тільки на вас. Гроші, які ви берете, доведеться віддавати. Так що кредит повинен вирішити вашу проблему, а не потурати примхи. Наприклад, освітній кредит підвищить вашу вартість на ринку праці, а іпотечний – дасть можливість побудувати або розширити сім’ю. Також треба розуміти, що кредит треба брати тільки у валюті доходу. Це особливо актуально при нинішній волатильності курсу рубля по відношенню до долара і євро. Самі документи, тобто текст кредитного договору, треба зберігати як зіницю ока. Чим краще ви бережете свої документи від сторонніх очей, тим менше шансів, що ними скористаються недобросовісні люди. Крім того, легкість отримання кредитних грошей може породити “полегшене” ставлення до їх повернення. Ви можете забути про день, коли треба робити черговий платіж. Але кредитор ніколи цього не забуде і не зможе призначити вам штрафні санкції.
При отриманні кредиту вам можуть запропонувати оформити банківську карту, на яку вам покладуть гроші. Банківська карта – безумовно, дуже зручний засіб платежу. Але бувають випадки, не настільки часті, коли з неї зникають гроші. Один із шляхів обмежити доступ шахраїв до ваших грошей – встановити такий ліміт по карті, який дозволить вам не ризикувати занадто великою сумою. Якщо до вашого телефону підключена послуга “мобільний банкінг”, стежте за телефоном як за банківською картою. Ви готові передати її “третім особам”. Ось і з телефоном слід чинити так само. Якщо ви довго не користуєтесь SIM – картою, ваш мобільний оператор може передати її іншій особі, ця особа зовсім не обов’язково виявиться порядною людиною. Не беріть кредит у тому ж банку, де у вас депозит. Інакше може виникнути несподівана для вас ситуація: якщо банк позбудеться ліцензії, вам не виплатять страховку за депозитом, поки не повернете борг по кредиту.