Де краще відпочити влітку.

4-10-2018
Де краще відпочити влітку.

Наші редактори за допомогою експертів турбізнесу порівняв ціни на відпочинок на найбільш популярних напрямках. На думку більшості експертів, ця країна може “вистрілити” цього літа так, як це було не так давно з Іспанією. Туроператори вважають, що турпотік в країну влітку може збільшитися в 1,5 рази. Греки мають наміру переманювати туристів у конкурентів спецпропозиціями, чого в Туреччині або Єгипті майже не зустрінеш. Наприклад, батьки платять лише за себе, дитина до 18 років поселяється в номер безкоштовно. Крім того, розширюється географія відпочинку. Так, стане більше рейсів на півострів Пелопоннес. Регіон, швидше за все, виберуть ті, хто вже побував на островах Крит, Кос, Родос) і материковій частині країни на півострові Халкідікі. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Отдых на море Украина.

Тим більше, що велика частина давньогрецьких пам’яток знаходиться саме тут. Серед них — Коринф, Олімпія, Мікени, — коментує Володимир Царук. — Що стосується ранньої бронювання, то, як і в минулому році на цьому напрямку, вона дозволить зменшити витрати на 10-15%. Після чого познайомитися з країною на шляху до моря. Правда, в цій бочці меду є ложка дьогтю: за цінами Грузія не може конкурувати з тією ж Туреччиною чи Єгиптом. Так, відпочинок в тутешній “трійці” обійдеться, як у турецькій “п’ятірці”. І грузини поки не переглядає свою цінову політику.
“Ціни на відпочинок залишаються торішніми, — коментує Ольга Юденко. — Якихось інших змін теж немає. Хіба що з’являються нові готелі: на море заробили 3 нових “п’ятірки” і кілька “трійок””. Більшість туроператорів відправляє зараз по кілька чартерів в день. Крім того, в Єгипет починають повертатися європейці. Через це ціни на відпочинок тут зросли десь на 10%. За словами Олександра Новіковського, якщо хочеться заощадити, то краще чекати “подгорающее” пропозицію. На масовому напрямку, та ще в низький сезон (влітку в Єгипті – найбільша спека), такі тури — не рідкість. Хітом сезону ця країна стала пару років тому.