Де краще відпочивати в україні

9-17-2021

Україна вигідно розташувалася між двома морями-азовським і чорним – і горами карпатами. Тому варіантів для пляжного і активного відпочинку тут предостатньо, будь це бюджетна вилазка або лакшері-подорож. Давайте розбиратися, чим гарний відпочинок на морі в україні і куди ще варто поїхати. Також хочемо порекомендувати почитати найкращі новини туризму на сайті .

Чому білоруси обирають україну?

  • віза не потрібна. Виключається додаткова витрата фінансів і часу на оформлення виїзних документів.
  • близьке розташування-всього 1000-1200 км.завдяки цьому можна за кілька годин вибрати місце і через півдня опинитися вже в пансіонаті або готелі. Ближче тільки литовська балтика, але там погода мінлива, а літо занадто швидко закінчується.
  • доступність – можна підібрати тур за ціною, яка буде комфортною для будь-якого мандрівника.
  • приємний клімат-багато сонячних днів, мало опадів, тепле море. Комфортно подорожувати з маленькими дітьми.
  • піщані і галькові пляжі, прозора вода, розкішні пейзажі – все, що потрібно для відмінного пляжного відпочинку.
  • європейський рівень сервісу, який щорічно розвивається і вдосконалюється, тому приваблює самих різних туристів.

Який варіант відпочинку на морі в україні вибрати?

  • на чорному морі
  • на азовському морі

Одеса найближче знаходиться до мінську – 1000 км. Це велике портове місто з добре розвиненим сервісом. Житло, пляжі, дозвілля на будь-який вибір.

1 затока з невеликого поселення стрімко перетворюється на прямого конкурента одеси. Широкі пляжі, тепла і прозора вода, розвинена інфраструктура і навіть власний лиман роблять відпочинок на чорному морі в районі затоці таким привабливим.

Коблево є молодим курортом з активно розвивається інфраструктурою, а залізний порт відноситься до найбільш екологічно чистих регіонів країни. Межує з біосферним заповідником, а повітря збагачене корисним бромом і йодом в силу змішання степового і морського повітря. У тутешніх бухтах можна побачити дельфінів.

Генічеськ може похвалитися чистим блакитним берегом і прозорим морем, а кирилівка відома як бальнеологічна здравниця. Тут знаходиться близько 300 пансіонатів, найбільший аквапарк, лунапарк і дельфінарій.

Коли їхати на море?

Купатися на чорному морі починають вже в травні. Однак потрібно врахувати, що тут багато підводних течій. Тому навіть в середині літа іноді температура води може становити всього +16 градусів.

Дрібне азовське море добре прогрівається вже до середини травня і залишається теплим аж до жовтня. Тому найкраще підходить для сімейного відпочинку з дітьми.