Де придбати ричтрак Jungheinrich

12-26-2019

Німецька компанія Jungheinrich є одним із провідних виробників складського транспорту, різноманітного вантажно-розвантажувального обладнання серед країн Європи та світу загалом. Техніка під цим брендом має репутацію надійного, довговічного, комфортного у використанні, сучасного обладнання. Ричтрак Jungheinrich транспортує вантажі на невеликі відстані, та штабелює їх на високоефективні, багатоярусні стелажі оптових складів. Купити ричтрак Jungheinrich бу в хорошому стані — мрія багатьох власників та управляючих складами, промисловими об‘єктами, бізнесу та іншими робочими майданчиками. Які основні переваги цього висотного штабелера? І де в Україні можна придбати ричтрак бу в гарантовано робочому стані та з повним пакетом додаткових послуг від дилера?

Чому варто обрати саме ричтрак Jungheinrich

Складське обладнання цього типу створено спеціально для швидкої та безпечної обробки вантажів в умовах вузьких проїздів та високих стелажів. Тому ричтрак Jungheinrich має наступні головні експлуатаційні характеристики:

  • Компактна конструкція. Невеликі габарити ричтрака з точно вирахуваним центром ваги дозволяють працювати в проїздах шириною від 2,6 м. Саме такі вузькі прольоти залишаються між стелажами на сучасних складах.
  • Велика швидкість переміщення. Завантажений ричтрак Jungheinrich може їхати зі швидкістю до 8 км/год. Вільний транспорт розганяється до 14 км/год.
  • Найвищий рівень штабелювання. Багатосекційна щогла ричтрака дозволяє розміщувати грузи на стелаж до 18 м висотою.
  • Універсальна система керування ричтраком. Задіються всі чотири колеса, що ще більше зменшує радіус розвороту. Також, ця особливість управління значно пришвидшує обробку вантажів на тісному складі.
  • Однаково ефективний в приміщенні та на вулиці. Для експлуатації на відкритому складі достатньо мати абсолютно рівну та суху підлогу.

Для підвищення рентабельності бізнесу зі зберігання вантажів, найкращим рішенням є купити ричтрак Jungheinrich бу у надійного дилера. Таким дилером є компанія Denal Group — офіційний постачальник Jungheinrich в Україні. На всю техніку є гарантія, надається сервісне обслуговування, налагоджується постачання комплектуючими та запчастинами. Також доступна оренда обладнання “під ключ”, можна найняти оператора ричтрака.

Всі подробиці стосовно співпраці с Денал за посиланням denal.com.ua