День кохання у всьому світі

0
147

День св. Валентина – це довгоочікуваний романтичний день, коли дві половинки говорять про свої почуття і наміри. У нас це свято почали здійснювати порівняно недавно, близько 10 років тому. Закохані також можуть прийняти до уваги святкування цього дня в інших країнах, додати щось своє і відсвяткувати цей день, так як їм захочеться!

14 лютого у Франції
Франція – це країна любові. Французи вишукано вітають своїх половинок. Першими придумали валентинки саме французи. В цей день француженки з самого ранку шукають любовні послання: під подушкою, на столі або… в місцевих газетах. Чоловіки пишуть поздоровлення своїм улюбленим жінкам в газетах. Приємно, вранці випити чашечку кави, ласуючи свіжим круасаном, виявити пристрасне зізнання коханої у пресі. Також чоловіки дарують прекрасним жінкам ювелірні прикраси, красиву білизну, романтичні подорожі, квіти, цукерки. Валентинів день французи проводять, насолоджуючись товариством один одного. Вечеря при свічках, приємна музика сприяють романтичній атмосфері цього дня.

День любви во всем мире

Канада. Стережіться холостяки!
Цікава традиція існує в Канаді 14 лютого. Жінки, мешканки Канади, можуть зробити пропозицію про створення шлюбу будь-якому вподобаному ним чоловікові. Звичайно, якщо він є холостяком. У цій країні люблять проводити 14 лютого урочисто, з розмахом. Дарують букети троянд, листівки, різні смаколики. Для дітей в школах організовують дискотеки. На заняттях учні змагаються у виготовленні валентинок. Хто змайструє більше листівок, той стає королем і королевою школи.
День любви во всем мире

День любви во всем мире

Японія. Шоколадний Валентин
В Японії вірять, що шоколад може виразити всю силу любові. У лютому кондитерські розширюють свій асортимент і збільшують кількість товару в кілька разів! Одного разу велика японська компанія з виробництва шоколаду провела маркетинговий хід – запропонувала людям зізнатися в коханні за допомогою шоколаду. Дана традиція успішно прижилася, японці і сьогодні асоціюють Валентинів День з різними шоколадними ласощами. Чоловіки в Японії дуже чекають і люблять 14 лютого. Адже вони отримують подарунки від своїх жінок! Ще одна традиція діє в це свято – споруджують поміст і на ньому люди голосно оголошують у своїй любові. Хто голосніше всього висловить свої почуття, той і стане переможцем.
День любви во всем мире

День любви во всем мире

Данія. Ніжність висловлюють квіти
У Данії живуть справжні романтики. У День любові вони відправляють своїм половинкам букетики з сушених білих квітів і живі проліски, як символ ніжності і любові. Данці знають, як завоювати серце прекрасної дами. За кілька днів до початку свята вони готують спеціальну листівку, в якій красиво описують свої почуття. У посланні можуть бути вірші, які вони склали для своєї половинки. Важлива частина цього послання – анонімність. Автор валентинки не залишає свого підпису. У цій традиції є продовження – якщо дівчина зрозуміла, хто таємно відправив їй визнання, тоді на Великдень вона дарує своєму шанувальнику шоколадне яйце. Жителі Данії посилають знаки уваги і пошани своїм рідним і близьким – квіти, цукерки, цікаві книги. 14 лютого в Данії розважаються весело, гамірно з музикою, піснями, танцювальними вечорами. Багато ходять на концерти, відвідують парки відпочинку і розваг.
День любви во всем мире

День любви во всем мире

Америка. Все у формі серця
Америка славиться чудовими традиціями святкування Дня всіх закоханих. Діти майструють серця з пап’є-маше і дарують їх всім знайомим і не знайомим. В цей день користуються популярністю подарунки у формі серця. Ювелірні прикраси, брелоки, запальнички, картини, посуд та багато іншого, що можуть презентувати на 14 лютого американці своїм коханим. В Америці вважають, що вінчатися і проводити весілля в цей день добрий знак, запорука вічного щастя зі своєю половинкою.
День любви во всем мире

День любви во всем мире

Німеччина. День заручин
У Німеччині на 14 лютого призначають заручин. Наречений дарує нареченій кільце, і вони оголошують про своє весілля рідним і друзям. Є таке повір’я – якщо незаміжня дівчина в День закоханих з’їсть яйце, зварене круто, то вночі вона буде бачити сни про свого судженого. Є прикмета, пов’язана з погодою. Якщо в День любові холодно, весна буде ранньою.
День любви во всем мире

День любви во всем мире

ПАР. Палка любов
У цій країні свято триватиме близько тижня! Влаштовують його з величезним розмахом. За два тижні починають прикрашати ринки, магазини стрічками, повітряними кульками, квітами. Жителі показують, як важливий для них це свято. Чоловіки, впевнені в своїх почуттях проводять свято любові зі своїми жінками. Цікава деталь, дівчата в цей день чіпляють папірець з ім’ям свого коханого на свій рукав. Тоді всі бачать, що їхні серця не вільні. ПАР одна з найромантичніших місць у світі. Турфірми пропонують закоханим відсвяткувати День кохання саме в цій країні. Дуже багато пар з усього світу приїжджають в цю країну. І проводять цей день, на краю землі, купаючись в любові і пристрасті.
День любви во всем мире

День любви во всем мире

Вірменія. Вогонь кохання
Близько двох тисяч років тому почали відзначати Трндез – свято любові. Почуття любові потрібно постійно загартовувати, щоб закохані не боялися труднощів на їх життєвому шляху. 14 лютого вірмени стрибають через вогнище, щоб ще більше розпалити свою любов. За повір’ям, лісові духи стрибали через вогонь, що сприяло розпалюванню їх почуттів. В наш час у Вірменії молодята обов’язково стрибають через вогнище. Причому цей спосіб застосовують подружжя, які багато років разом. Ті, хто у сварці і дівчата, які ще не зустріли свого судженого.
День любви во всем мире

День любви во всем мире

Австралія. Скарб в подарунок
В Австралії стає дуже популярним свято св. Валентина. Місцеві жителі в це свято зміцнюють сімейні узи, бачаться з рідними і друзями, спілкуються з колегами. Коли була золота лихоманка, за чутками, гірники у місті Балларат відразу стали дуже багаті, тому, що знайшли там величезне родовище золота. Тоді вони замовляли розкішні валентинки, їх вартість яких була дуже висока. Найекстравагантніші з них були виготовлені з атласних подушках, виділяли неймовірно приємні аромати духів, прикрашалися фігурками колібрі і райських птахів. Все це багатство зберігалося у вишуканій скриньці. За різними дослідженнями чоловіки Австралії більш щирі, ініціативніші у прояві своїх почуттів, ніж жінки. Австралійці, як люди і в інших країнах, дарують своїм коханим квіти, солодощі та листівки і відправляють повідомлення по телефону і в інтернеті.
День любви во всем мире

День любви во всем мире

Свято День Святого Валентина набуває все більшу популярність. Традиції різних країн привносять в нього свою особливість. Закохані всього світу, єднайтеся!
День любви во всем мире

День любви во всем мире
Джерело