Дерев’яні розвиваючи іграшки

4-27-2020
Стучалки

Як картонний будиночок зростає разом з малюком. Корисні іграшки та їх вплив на розвиток дитини. А у вас в дитинстві була улюблена іграшка. Пам’ятаєте, як здорово було грати з нею годинами, не думаючи ні про що. Зараз у дітей стало набагато більше іграшок, але скільки з них викликають дійсно теплі почуття і бажання грати. Саме тому ми зробили магазин, в якому можна знайти душевні, знайомі з дитинства дерев’яні іграшки, а також м’які іграшки, які люблять всі діти. Іграшки ручної роботи. З нашими іграшками хочеться грати, тому що в кожну з них вкладена частинка душі майстра. Більшість представлених на сайті  https://rozvivayko.com.ua/g10776592-derevyannye-razvivayuschie-igrushki іграшок ручної роботи або з елементами ручної роботи. Навіть якщо іграшка в нашому магазині зроблена за допомогою сучасного обладнання у неї завжди вкладений сенс.

Вона продумана до дрібниць і, найголовніше, зроблена з безпечних, екологічно чистих матеріалів дерева, бавовняної тканини, повсті, шерсті, картону. Ми дуже ретельно відбираємо дерев’яні та інші іграшки для нашого магазину. Основний критерій це повинна бути добра іграшка, яка відповідає стану дитини, допомагає йому пізнавати світ і себе в світі.

Звичайно, у кожного дитячого віку свої ігри, і ми обов’язково враховуємо це при виборі іграшок для магазину. Ми не тільки вибираємо кращих виробників, але і самі робимо іграшки. Це симпатичні іграшки – ходилки для самих маленьких – бички, пінгвіни, білочки. Це неповторні Лускунчики – герої улюбленої всіма новорічної казки. Також ми робимо іграшки – гойдалки, дерев’яні люльки каталки для ляльок, двоповерхові лялькові будиночки з повним набором меблів. У кожну таку іграшку вкладений шматочок душі, тому вони особливо подобаються дітям. Запрошуємо вас у подорож до країни, де живуть улюблені іграшки. Тут вам зустрінуться всі добрі і чудові іграшки, знайомі з дитинства дерев’яні кубики, каталки, пірамідки, будиночки для ляльок і самі ляльки. Вибирайте самі, і разом з дитиною. Нехай іграшки будуть справжніми друзями, допомагають рости і розвиватися. Протягом дитинства дитина проходить кілька вікових періодів, або як їх раніше називали – вікових vaiges. Для кожного віку є свої іграшки, які допомагають малюкові рости і розвиватися.