Дерев’яні розвиваючи іграшки

4-27-2020
Развивающие игрушки "Тотоша" - Магазин Игрушек (Khmel'nyts'kiy)
 
 
 

Іграшки необхідні в кожному дитячому дошкільному закладі. Компанія пропонує недорогі, яскраві і цікаві розвиваючи іграшки для дитячих садків. Лінійка продукції компанії налічує кілька десятків найменувань — є традиційні матрьошки і ляльки, дитячий посуд і меблі, фігурки тварин і мініатюрні моделі транспортних засобів. Особливе місце займають розвиваючи іграшки та ігри за авторськими методиками. Також хочемо вам порекомендувати https://totosha.com.ua/g10776592-derevyannye-razvivayuschie-igrushki інтернет магазин Тотоша у нас великий вибір дерев’яних розвиваючих іграшок для дитини.

Чи готова дитина до школи.

Вироби розраховані на малюків до 3– 4 років, іграшки такого типу дозволяють розвивати мислення та пам’ять дитини, вчать вирішувати логічні завдання, покращують координацію. , набори кубиків з дерева, световиди і куби – матрьошки. Ці ігри відмінно підходять для активних дітей — вони поєднують в собі елементи логічних і рухливих ігор. Оригінальні стукалки дають можливість спрямувати енергію дитини в мирне русло, з чималою до того ж користю — діти вчаться розрізняти кольори, у них поліпшується координація рухів. Вони дозволяють розвивати пам’ять, просторове мислення, дрібну моторику, уважність та посидючість. Зміцнюють кисті рук і формують навички, які знадобляться при освоєнні листи і допоможуть навчитися грати на музичних інструментах. Шнурівки з яскравих різнокольорових ґудзиків і намисто на будь-який смак ви можете знайти в каталозі.

Лабіринти, пазли, мозаїки, рамки – вкладиші.

Логічні та просторові гри — необхідний елемент навчання. Найважливіше в розвитку дитини — це навчити його думати і сформувати творчу індивідуальність. Розвиваючи ігри допомагають підготувати дітей до школи і прищепити необхідні для подальшого навчання якості.
Купити розвиваючи іграшки для дошкільнят Купити іграшки в нашому інтернет – магазині — значить дати можливість активно розвиватися дітям у вашому дитячому садку і забезпечити їм комфортні і корисні умови перебування. — один з безумовних лідерів у своїй галузі, і вся продукція компанії відрізняється високою якістю і прийнятною ціною. Ми займається як оптовими, так і роздрібними продажами і дорожимо кожним клієнтом. Гарантуємо швидке оформлення замовлення і своєчасну доставку в будь-який регіон країни. Ціни на продукцію Ви можете подивитися в розділі прайс – лист .