Діагностика захворювань зубів

0
164

Успішне лікування будь-яких захворювань залежить здебільшого від правильної діагностики. Це твердження відноситься і до діагностики зубів! Своєчасна діагностика захворювання зубів в стоматології дозволяє проводити лікування на ранніх етапах, в самому початку хвороби. Наприклад, своєчасна діагностика дефектів прикусу дозволяє виправити їх ще на стадії формування щелепи в дитячому віці, швидко і без особливих незручностей. А рання діагностика захворювань зубів дозволяє зберегти зуб, вилікувавши його, минаючи оперативне втручання, консультацію з таких питань ви можете отримати в стоматології “Посміхнись” в Москві.

Російська стоматологія володіє всіма технічними можливостями для ранньої діагностики зубів і інших захворювань порожнини рота.
В арсеналі стоматологів присутні:

1.Радіовізіограф — прицільна рентгенографія з мінімальною дозою опромінення.

2. Ортопантомограф – апарат для отримання оглядових знімків зубного ряду.

3. Апекслокатор – інноваційний метод визначення довжини кореневого каналу.

4. Дентальний мікроскоп – підвищення точності і якості лікування.

Візуальний огляд стоматолога теж дуже важливий.

В першу чергу стоматолог звертає увагу на колір зубів. Зміна кольору зубів може говорити про прийом пацієнтом певного роду препаратів, травмі зуба, карієсі та інших захворюваннях зубів. Крім цього колір емалі, рельєф зуба і його прозорість має значення при відновленні та протезуванні зубів, встановлення керамічних брекетів та імплантації зубів. Тільки при точному підборі відтінку кераміки або брекетів може бути досягнутий естетичний ефект. В іншому випадку коронки будуть виглядати неорганічно, і видавати своє походження.

Звичайно, променева діагностика в стоматології не має настільки різноманітних засобів як в клінічній медицині. Але існуючих методів цілком достатньо для того, щоб поставити точний діагноз. Всі перераховані вище методи діагностики мають своєю метою виявлення параметрів захворювання ротової порожнини та його тяжкості. Від точного виконання цього завдання залежатиме якість майбутнього лікування, так як воно призначається за результатами діагностики.