Дихаюча і непромокаємий одяг для полювання, риболовлі і туризму

0
134

Полювання, рибалка і туризм супроводжуються тривалим контактом з вологою, брудної землею і вогкістю. Надійний захист речей і спорядження забезпечить якісний рюкзак і спеціальні сумки. Людині потрібно спеціальний наряд, здатний забезпечити максимальний комфорт і зручність під час занять улюбленим хобі.

При покупці важливо звернути увагу на наступні параметри:
-практичність. Наявність великої кількості кишень надає можливість рівномірно розподілити вантаж, взяти інструменти і матеріали. Догляд за спеціальним одягом повинен бути максимально простим;
-зносостійкість. Активний відпочинок пов’язаний з постійним рухом, згинання, розтягненнями. Одяг повинна витримувати високі навантаження на-протязі тривалого часу;
-зручність в процесі експлуатації. Наявність регульованих елементів надає можливість відкоригувати одяг, керуючись особливостями статури. Використаний для пошиття матеріал повинен дихати. Це дозволить видалити зайву вологу з поверхні тіла. Оптимальним рішенням стануть вироби з натуральних матеріалів з синтетичними вставками для підвищення зносостійкості. Такий одяг в широкому розмаїтті представлена на сайті www.istoktex.ru.
-захист від вологи. Одяг для полювання, риболовлі і туризму має спеціальну вологовідштовхувальне просочення. У місцях, де найчастіше відбувається контакт з сирою землею (коліна, лікті, груди, задня частина комбінезона або штанів), роблять спеціальні непромокальні вставки.

Виробники пропонують широкий вибір продукції. Це комплекти з куртки, штанів або комбінезона.
Серед вітчизняних брендів підвищеної уваги заслуговує продукція, представлена в інтернет-магазині. Тут можна купити зимові, літні та демісезонні моделі.

Широкий асортимент спецодягу надає можливість вибрати підходящий варіант. Багато моделей курток мають знімну підстібку. Це робить їх універсальними і багатофункціональними.

Представлена продукція виконана з якісного трикотажу і доповнена спеціальними водонепроникними вставками. Це забезпечує необхідний рівень вентиляції, а також захист від вологи при контакті з землею, вологими поваленими деревами і травою.

Моделі одягу для полювання, риболовлі і туризму оснащені достатньою кількістю кишень. Одне з найбільш значущих переваг представленої продукції – доступна вартість.