Дивовижні факти про грудей (частина 2)

0
359

Жіноча груди здавна привертала увагу оточуючих, викликала інтерес представників протилежної статі. У багатьох художніх творах, творах великих скульпторів відображена краса цієї частини жіночого тіла. У наш час нічого не змінилося: володарка привабливого і пружного бюста раніше ловить на собі безліч захоплених поглядів.

Так які ж цікаві особливості таїть в собі жіночі груди?
-Доведено, що середня вага жіночого бюста не перевищує 400 р.

-Якщо представниця прекрасної статі набирає 1 кілограм, маса її грудей збільшується на 20 грам.

-Француженки в 19 столітті збільшували свій бюст, застосовуючи жир тваринного походження, парафін.

-У більшості жінок ліва груди важить трохи більше правою.

-У складі жіночих грудей є в основному залозиста тканина. Її 15-20 часток схожі на грона винограду.

-У японців жінок з невеликим бюстом вважалися дуже привабливими. Тому жінкам, що володіє великим бюстом, доводилося втягувати груди за допомогою тканини.
Удивительные факты о женской груди (часть 2)

-В стародавні часи у слов’ян, що живуть на півдні, існувала легенда, що русалки – красуні, що живуть у річках, мали дійсно шикарні форми і могли з легкістю відкинути їх назад.

-Відомий письменник минулого Олександр Дюма зберігав у своєму будинку кілька чаш, які уособлювали груди його сучасниці – знаменитої графині.
Удивительные факты о женской груди (часть 2)

-Як свідчить невблаганна статистика, понад 50 % представниць слабкої статі не знають точного розміру свого бюста, тому ліфчик вони підбирають на око.

-Близько 70 % жінок не задоволені формою або розміром своїх грудей. Часто бажання змінити форму грудей продиктоване більше психологічними причинами, ніж недосконалістю форми бюста.

-Вперше хірургічну операцію по збільшенню бюста виконав австрійський хірург Роберт Герсуни. Дана операція мала місце в 1890 р. Замість сучасного силіконового імплантату груди заповнювалася парафіном. Ця ідея не увінчалася успіхом. Спочатку груди виглядала досить привабливо, але потім відбулася її деформація. У прооперованої жінки почався запальний процес, сталася закупорка судин.
В ролі наповнювача виступали і інші речовини. Але ефекту від використання слонової кістки і скляних куль також не спостерігалося. На сьогоднішній день Міжнародні організації охорони здоров’я дозволяють використання при проведенні операції по збільшенню бюста сольових або силіконових імплантатів.
Удивительные факты о женской груди (часть 2)

-Вперше ідея використовувати імплантати, за структурою нагадують сучасні, прийшла в голову американських хірургів: Томасу Кроніна і Френку Гэроу. Дана подія відбулася в 1961 році. Цими геніями пластичної хірургії був розроблений імплантат з силікону. Він мав форму краплі. Даним видом імплантату користувалися до 70-х років минулого століття.

-Перші імплантати складалися в основному з соєвої олії і поліпропілену. Зараз подібні матеріали в пластичної хірургії не використовуються. Зараз найпоширенішими є імплантати з силіконового наповнювача, створені на основі гелю Gummy Bear”. Дані імплантати прекрасно зберігають форму і не деформуються. Саме перевірені імплантати та схвалені Міжнародною організацією охорони здоров’я використовують в клініці «Мед Сіті». Мед Сіті зарекомендувала себе тільки з позитивної сторони. Вартість збільшення грудей дізнатися тут дуже навіть легко, достатньо пройти на сайт і ознайомитися з усією інформацією, яка цікавить.

-На думку великого Гіппократа, жінки володіють плоскою грудьми, повинні були захоплюватися співом: від гучного і частого співу розмір грудей збільшувався.

-У амазонок існував такий звичай: в ранньому дитинстві права грудь отрезалась або обпікалася. Можливо, таким чином вони жахали своїх супротивників. За іншою версією, ця міра була необхідна для поліпшення навичок стрільби з лука.

-В 18 столітті представниці сильної статі носили одяг з глибоким вирізом, користуючись барвниками для посилення кольору сосків.

-Створенням першого бюстгальтера жінки зобов’язані англійцям. Він був виготовлений в 1886 р. В ті часи його називали пристосуванням, що поліпшує форму грудей.
Удивительные факты о женской груди (часть 2)

-Африканці та індійці переконані, що велика груди уособлює материнство.

-На думку африканських аборигенів представниці прекрасної статі, що мають плоску груди, не є повноцінними жінками.

-Якщо дівчина займається бодібілдінгом, вона повинна бути готова до того, що її бюст істотно зменшиться, оскільки під впливом інтенсивних фізичних навантажень відбувається швидке згоряння жирових клітин.

-Форма грудей нерідко залежить від національності: африканки мають грушоподібний бюст, а груди азіаток нагадує конус.

-Скульптор Сезар створив скульптуру найбільшою грудей в історії людства. Цей шикарний бюст належав танцівниці Вікторії фон Круп – громадянки Франції.

-У холодну пору року бюст підтягується і виглядає більш привабливо.

-Англійки можуть похвалитися великим бюстом. Близько третини жінок цієї країни мають груди як мінімум четвертого розміру.