Дивовижні факти про тварин

0
482

На нашому сайті неодноразово публікувалися статті про найцікавіші факти про тварин, але природа вміє дивувати і щодня біологи знаходять все нові і нові цікавинки про братів наших менших. Цю добірку хотілося б представити за підтримки сайту про все на світі, де і були виявлені ці цікаві факти. Приємного перегляду.

Рибак Джефф Едвардс з міста Оулс Хед, штат Мен, зловив рідкісного двоколірного лобстера. Омара він передав у дослідний інститут в Портленді, де його помістили в акваріум і його можуть побачити всі бажаючі. Шанс зловити такого лобстера один з 50 мільйонів.

Удивительные факты о животных

На фото ви бачите творіння однієї дуже винахідливою дівчини, яка зробила годівницю для білок у вигляді маски киберчеловека з серіалу “Доктор хто”. У той час як білки харчуються з годівниці з боку вони виглядають як киберлюди.
Удивительные факты о животных

На відео внизу дивно сміливий дресирувальник змій, який вирішив дати інтерв’ю прямо з тераріуму своїх вихованців. Ця ідея не надто сильно сподобалася хлоднокровным, а що з цього вийшло дивіться на відео.

У разі небезпеки мурахи включають особливий захисний рефлекс. Вони можуть пожертвувати собою, щоб врятувати всю колону – загинувши, мурашки виділяють особливі шкідливі речовини – снодійні, отруйні та паралітичні.
Удивительные факты о животных

Хамелеони можуть викидати свою мову на відстань, рівну половині довжини тулуба. Крім того, його очі здатні обертатися незалежно один від одного, тому хамелеон може дивитися одночасно на всі боки, не рухаючи головою.
Удивительные факты о животных

Найпростіший спосіб відрізнити звіра-вегетаріанця від хижака: y хижаків очі розташовані на передній частині морди, щоб бачити жертву. У вегетаріанців — по обидві сторони голови, щоб бачити ворога.

У більшості представників котячих довгі хвости, але тільки не у рисі – ці тварини маю короткі. Довгий хвіст хижаки використовують в якості рульового елемента, допомагаючи миттєво змінити напрямок під час переслідування здобичі. Тим не менш, рись використовують іншу тактику полювання: напад із засідки. Вони забираються на дерева, ховаючись в листі, і стрибають на жертву з висоти. Допомагають їм у цьому довгі лапи, завдяки яким вони можуть здійснювати стрибки на великі дистанції. Це також пояснює, чому єдина середовище проживання рисі – це ліси, адже тільки там вона може робити засідки на деревах.
Удивительные факты о животных