Дивовижний мінерал Халцедон (5 фото)

0
224

Цей мінерал несе в собі дивовижну історію. Роб Лавинский з Аркенстоуна приніс цей унікальний мінерал на ринок і хотів продати його за $ 5000 . Зразок, який Лавинский вирішив продати, з його слів є Халкидоном з хризоколла сталактитів, розміром 9 х 7 х 6 див. Спочатку цей мінерал був знайдений Френком Валенсуела ще в 1960-х роках у шахті в штаті Арізона, США.

Цей мінерал є породу кварцових вкриті хризоколла сталактитами. Він дивний тим, що частина його світиться при вимкненому світлі,
Удивительный минерал Халцедон (5 фото)

Мінерал є природним речовиною, яке є твердою і стабільною при кімнатній температурі. Халцедон є скрытокристаллической формою кремнезему, що складається з дуже дрібних зростків мінералів кварцу і морганита. Стандарт хімічна структура Кальцедоний (заснованої на хімічній структурі кварцу ) є SiO2 ( діоксид кремнію ). Кальцедоний має воскової блиск, і може бути напівпрозорим або прозорим. Він може мати широкий спектр квітів, але найчастіше їх знаходять у білих, сірих, сіро-блакитних тонах.
Удивительный минерал Халцедон (5 фото)

Хризоколла є гідратованої міддю, має блакитний ( синьо-зелений колір ). Як правило, їх знаходять гроздевидными або закругленими. З-за його світлого кольору, іноді плутають з бірюзою.
Удивительный минерал Халцедон (5 фото)

Удивительный минерал Халцедон (5 фото)