Дивовижний відпочинок в Миргороді (6 фото)

0
163

На сьогоднішній день Миргород є одним з найбільш популярних бальнеологічних курортів України. Перш за все, завдяки санаторіям, пансіонатам і оздоровчих центрів, які побудовані поруч з цілющими джерелами мінеральних вод. Саме тому курорт користується великим попитом у туристів.

Опис курорту

Миргород знаходиться на Полтавщині, в самому серці України. Розвинена інфраструктура, хороша залізнична розв’язка, м’який клімат, гостинні і доброзичливі місцеві жителі, мальовнича природа і, звичайно, цілюща мінеральна вода – все це щорічно на курорт приваблює тисячі туристів як з України, так і з-за кордону.
В санаторіях проводиться комплексне лікування захворювань органів шлунково-кишкового тракту, захворювань нервової системи та цукрового діабету. Для лікування захворювань опорно-рухового апарату використовуються торфові грязі. На курорті є кабінети функціональної діагностики, кабінети апаратної фізіотерапії, зали лікувальної фізкультури, масажні кабінети, а також клінічна, бактеріологічна та імунологічна лабораторії.
Удивительный отдых в Миргороде (6 фото)

Крім цього, в місті є величезна кількість місцевих визначних пам’яток, музеїв і парків.
Удивительный отдых в Миргороде (6 фото)

Гості Миргорода можуть відвідати місця, пов’язані з Миколою Васильовичем Гоголем, який довгий час жив тут. Також ви можете побачити будиночок, де, за легендою, сперечалися Іван Іванович з Іваном Никифоровичем, відвідати знамениту Диканьку, а восени стати учасником знаменитої Сорочинському ярмарку!
Удивительный отдых в Миргороде (6 фото)

Проживання у Миргороді: ціни на готелі
Найбільш респектабельним готелем міста вважається готель «Отто», який розташувався на мальовничому березі річки Хорол. До послуг гостей затишні і комфортабельні номери, оформлені за останнім словом техніки, оздоровчий СПА-салон, сауна, дитячий майданчик та безкоштовна автомобільна стоянка.
Варто зазначити, що цінова політика в цьому готелі вище, ніж в інших готелях міста (мінімальна вартість апартаментів становить 700 гривень на добу), проте європейський рівень комфорту і обслуговування забезпечать вам чудовий відпочинок.
Удивительный отдых в Миргороде (6 фото)

Любителі українського колориту, які хочуть ближче познайомитися з полтавськими традиціями і способом життя, можуть зупинитися у готелі «Українські вечори і Ганни Василівни». Готель знаходиться в 10 км від міста, що пояснює досить низькі ціни на проживання (від 350 гривень на добу). Готельний комплекс спеціалізується на проведенні вечорниць та свят в етнічному дусі з участю українських народних музикантів. Відпочиваючі можуть замовити дворазове або триразове харчування.
Удивительный отдых в Миргороде (6 фото)

На території готелю також є майданчик для гри в пейнтбол, безкоштовна автомобільна парковка і басейн.
Недалеко від садиби знаходиться музей-маєток Муравйових-Апостолів. Таким чином, житло Миргорода надає туристам можливість зробити вибір на будь-який смак.
Як правило, у готелях міста вартість проживання декілька вище, ніж у приватному секторі: від 350 до 700 гривень на добу. Середня ціна на оренду квартири варіюється від 200 до 400 гривень на добу.