Дуже цікаві факти про чоловіків (7 фото)

0
492

Сьогодні чимало жінок згодні з твердженням – іноді простіше розібратися у найскладнішій задачі з математики, ніж зрозуміти запити чоловіки. Прекрасна половина працює в даному напрямку намагається розібратися в специфіці мислення чоловіків, самі чоловіки рідко прагнуть до розуміння жіночих думок. Є кілька цікавих фактів про чоловіків, які допоможуть жінкам зрозуміти хід думок, таких фактів величезна кількість і всіх їх ми приводити не будемо , щоб не втомлювати читачів, краще вам самостійно ознайомитися з величезною кількістю інформації про чоловічу половину з більш професійного джерела – чоловічого журналу “Magmens”, ну а ми приступаємо до обіцяних 14 фактами.

1. Стадний інстинкт у чоловіків розвинений надзвичайно сильно. Складне питання вирішується в компанії друзів, а ще краще в галасливій компанії з певною кількістю пива. У жінок все не зовсім так, рішення вони схильні приймати самостійно. Зустріч з подругою – не більше, ніж привід обговорити останні новини.
Очень любопытные факты о мужчинах (7 фото)

2. «Drachenfutter», такий термін використовується для опису подарунків, найчастіше це квіти або прикраси, які чоловіки змушені подавати жінці, після своїх помилок. Такий “корм дракона” діє в більшості випадків.
Очень любопытные факты о мужчинах (7 фото)

3. Чоловіче тіло – відмінний обігрівач, його температура набагато ваше жіночого, тому взимку – це гарні обігрівач у вашому ліжку.
Очень любопытные факты о мужчинах (7 фото)

4. Лосини, які сьогодні носять дівчата – це одяг чоловіків, їхня назва походить від матеріалу – раніше їх виготовляли з шкіри вбитого лося.
Очень любопытные факты о мужчинах (7 фото)

5. Чоловіки з Монголії обожнювали взуття з високими підборами – вона спрощувала процес їзди на коні, ноги більш надійно кріпилися в стремені.

6. Іноді жінки не розуміють головного – лестощі для чоловіка також приємна, як і для жінки, з її допомогою можна непогано маніпулювати людьми.

7. Еволюція привела до змін в зорі чоловіків – їм легше сприймати предмети, які рухаються. Якщо якийсь предмет знаходиться в статичному положенні – його можна і не помітити. Тому чоловік завжди помічає танцюючу дівчину.
Очень любопытные факты о мужчинах (7 фото)

8. Чоловіки завжди більше сконцентровані на завдання – тому не люблять робити кілька справ відразу.

9. Фізіологія чоловіків дуже цікава – досить простого прикладу – якби організм чоловіка міг виносити і народити дитину – то чоловік швидше за все помер би від больових відчуттів, настав би больовий шок. У жінок більш високий больовий поріг.

10. У деяких чоловіків є цікава властивість – вони люблять прибрехати в будь-яких ситуаціях, чому так відбувається – не дуже зрозуміло. Практично будь-який чоловік не упустить можливості пофліртувати з представницею протилежної статі, але це не означає, що він невірний або вітряний. Деякі дівчата, дорікаючи свого чоловіка в невірності і флірті, не розуміють, що іноді вони самі з величезним задоволенням відповідають на подібні знаки уваги.

11. Якщо чоловік думає, що він гірше когось- це може негативно позначитися на його психічному стані.

12. Всі знають хто такі гейші, але мало кому відомо, що першими цю професію освоїли саме чоловіки. Їх називали «тайкомоти», вони були блазнями у впливових людей Японії. Жінки стали “розважати” людей набагато пізніше – приблизно через сто років.
Очень любопытные факты о мужчинах (7 фото)

13. Практично всі дівчата впевнені в тому, що чоловік не буде плакати на слезливом моменті в черговому сентиментальному фільмі, він не пустить сльозу навіть на похоронах когось із близьких. Це міф – чоловік плачуть, рідко і в самоті, але вони роблять це. Наука довела – чоловіки живуть менше, ніж жінки, адже у них немає можливості вільно виплакатися.

14. Чоловіча одержимість сексом не є секретом. Для чоловіків прелюдія не так важлива – чим швидше він зробить свою справу, тим швидше займеться іншими справами або завалиться спати, тому, щоб отримати хороший статевий акт – дівчині краще всього попросити партнера не сильно поспішати.