EA Sports представив трейлер для FIFA 22

8-2-2021

Компанія EA Sports показала перші кадри останньої частини серії FIFA 22. Виробник гри представив нову технологію HyperMotion. У трейлері ми бачимо декількох зірок світового футболу, таких як Марсело, ТрентАлександер-Арнольд, Еден Азар та КіліанМбаппе. Загалом до проекту було залучено 22 гравців. Учасники носять костюми, призначені для фіксації дорожнього руху. Завдяки цьому розробнику вдається фіксувати та записувати кожен дотик, вибір, фінт та протиборство. Цю частину чекають всі фанати кіберспорту, навіть фанати доти з порталу https://dota2betz.com/ru/.

Нова ФІФА. Серія змін

Найважливішим нововведенням у FiFA 22 є геймплей HyperMotion, який забезпечує кращу поведінку всієї команди. Все це базується на штучному інтелекті та машинному навчанні.

Вперше костюми Xsens дозволили реєструвати рухи двадцяти двох професійних футболістів, які грають з повною віддачою. Ця безпрецедентна кількість високоякісних даних про рухи справжніх футболістів. На їх основі вдалося відтворити поведінку окремих гравців та цілих команд у FIFA 22 , – йдеться на офіційному веб-сайті продюсера.

Автори гри також планують полегшити аналіз зіграних матчів статистикою, показавши теплові карти гравців. Завдяки цьому ми побачимо, де вони провели найбільше часу під час матчу і чи цього ми очікуємо від них.

Крім того, у грі також з’явиться xG, тобто очікування голів. Це показник, що вимірює “якість” ударів у матчі, порівнюючи їх із тим, як часто забивають гол з даного місця.

«Зібрані дані дозволили нам збагатити гру на понад 4000 нових анімацій. Це дозволило нам збільшити інтенсивність гри, швидкість реакції на команди гравця та краще відображати поведінку окремих гравців», – інформує EA.

Розробники гри стверджують, що технологія HyperMotion покращить досвід і в інших сферах. Серед інших верхові передачі  будуть збагачені більшою кількістю технік, а анімація буде довшою. Завдяки HyperMotion гравці повинні мати більше можливостей захистити м’яч від суперника. Гравці також даватимуть вказівки та направлятимуть один одного у певному напрямку. Футболісти також повинні рухатися краще в позиційній атаці і швидше реагувати після втрати м’яча.

FIFA має надійти у продаж 1 жовтня. Грати можна буде на PlayStation 5 та PlayStation 4, Xbox Series X та Xbox One, а також на персональних комп’ютерах. КіліанМбаппе опиниться на обкладинці гри вдруге поспіль.