Фольговані Кульки Цифри

4-17-2020
Фольговані цифри на день народження - YouTube

Об’ємні літаючи цифри – прекрасне рішення для декорування свята. Сучасні красиві фольговані кулі цифри аэродізайнери активно використовують при підготовці заходів: так можна підкреслити вік, важливу дату або інше актуальне числове значення. Такі кульки ще називають миларовими: в їх основі багатошарова конструкція з ПВХ з металізованим напиленням на зовнішній поверхні. Такі кульки цінують насамперед за надійність: щільна структура матеріалу не дає гелію просочуватися крізь пори. А це означає, що літати куля буде довго: від 3 – х днів до декількох тижнів (все залежить від умов). Фольговані цифри з повітряних куль – помітні, яскраві, блискучі. Їх можна використовувати в якості центральних елементів декорування свята. Також хочемо вам порекомендувати https://donshar.com.ua/s11-cifry

Для чого купують повітряні кулі цифри. Об’ємні цифри підійдуть для великої кількості заходів. Призначення кульок очевидне: вони дозволять підкреслити вік іменинника. Варіанти застосування різноманітні: дитині можна вручити ширяючи кульки, дорослому – прикрасити приміщення композицією з цифрами в центральній частині. Купити фольговані кулі цифри потрібно, щоб зробити композицію з датами початку та закінчення навчання. Річниця (весілля, зустрічі випускників, роботи підприємства і так далі). З допомогою фольгованих кульок можна підкреслити важливу дату. Позначити наступаючий рік найкраще з допомогою великих об’ємних куль.

Наповнити кулі можна не тільки гелієм, але і повітрям. Все залежить від призначення і розташування виробів. Якщо їм не потрібно парити (наприклад, коли з цифр роблять композицію на стіні), цілком можна заощадити, наповнивши повітрям кульки.
У нас можна купити повітряні кулі цифри, щоб оформити будь-яку вечірку або свято.
АЛЕ головне, що в процесі роботи не підвели. Оформлення ресторану вийшло на вищому рівні. Особливо порадувала арка з місяців, яка стала головною прикрасою , а так само стелю весь прикрашений різнокольоровими кульками справив фурор. Бажаємо успіхів у подальшій роботі та при необхідності виберемо тільки вас.
У нас- оформлення та друк на кулях.