Где и что попробовать в Мадриде

10-22-2017

Мадрид велике місто з величезною кількістю ресторанів. Нелегко знайти хороший ресторан і не потрапити в туристичну пастку. Ось декілька місць, куди вам варто вирушити, коли ви відвідаєте Мадрид. коли вам захочеться чого-небудь солоденького, вам потрібно спробувати чуррос. Чуррос – це заварні смажені палички, які потрібно занурювати в шоколад. Chocolateria San Gines – це кафе, яке готує чуррос з 1894 року. Ви можете насолодитися стравою як всередині закладу, так і за столиком на вулиці. Будьте готові до того, що тут завжди багато народу і доведеться простояти в черзі, перш ніж насолодитися чудовим смаком чуррос.
Ми розповімо Где и что попробовать в Мадриде.
Відвідавши Мадрид, вам неодмінно захочеться забрати з собою безліч цікавих речей, які можна подарувати своїй родині та друзям. На щастя в Мадриді, можна знайти все, чим знаменита Іспанія – статуетки, вино, їжа, футбольні аксесуари, одяг і т. д. Великий плюс в тому, що більшість магазинів досить ретельно упаковують куплені речі, щоб вони витримали переліт. А тепер загляньте в наше керівництво, для того щоб дізнатися, що саме купити.

1 Кераміка

Подорожуючи по різних регіонах Іспанії, ви побачите, яка кількість красивою кераміки продається в місцевих сувенірних лавках і магазинах. Це всілякі розмальовані глечики з Гранади, сервірувальні чаші з Толедо і численні мозаїчні тарілочки в стилі Гауді. У всьому цьому безліч керамічних виробів, ви обов’язково знайдете свій шедевр. Попросіть продавця добре упакувати товар, щоб він не постраждав при перельоті.