Герметичний компресор поршневий

2-10-2020
Компрессор Secop (Danfoss) GS26CLX, фото 1


Весь модельний ряд виробника розбитий серіями, кожна з яких відрізняється сферою застосування. Включає середньо-температурні і високотемпературний компрессор GS26CLX, маркування яких починається з літер або «H2* G». У першому випадку агрегат з заводу заправлений мінеральним маслом, а в другому, маслом на основі алкілобензол. Вся серія призначена для експлуатації в системах з хладоном R22. Середньо-температурні компресори, які змащуються і охолоджуються синтетичним маслом. Середньо – та високотемпературні компресори для роботи в складі систем з холодоагентом типу R410A. Середньо-температурні і низькотемпературні компресори, заправлені синтетичним маслом.

Для компресорів серії «H» передбачена заводська комплектація нагрівальними елементами в картері, які дозволяють прогрівати змазує рідина для підтримки її робочих характеристик. Компресори серій «M» і «L» не комплектуються системою підігріву картера, проте, передбачена можливість установки подібної опції. Поршневі компресори Bristol (Брістоль) укомплектовані вбудованим захистом від перегріву, яка може бути представлена напівпровідниковими термодатчиками в обмотках електродвигуна. У деяких моделях застосований додатковий високочутливий датчик контролю зовнішньої температури агрегату, а також передбачений захист від перевантажень. Конструкція виконана в герметичному корпусі, в якому розташований поршневий компресорний вузол і електромотор.

Мінімізацію вібраційних навантажень при роботі агрегату забезпечує бездоганна балансування кривошипна – шатунного вузла, який встановлений на якісних підшипникових опорах. Підшипники володіють малим коефіцієнтом тертя, що забезпечує суттєве зменшення звукового тиску при роботі, а також знижує втрати енергії. Компресори Брістоль не відрізняються найнижчим рівнем шуму, однак, його значення наближене до характеристик аналогічних виробів інших виробників. Клапанні дошки виготовлені з високоміцної сталі з бездоганно рівною поверхнею. Вони не деформуються при змінах температурного режиму, а також володіють підвищеною зносостійкістю.