Герметичний компресор поршневий

2-10-2020

not found
Застосовуються у складі холодильних систем для технологічних процесів та кондиціонування на промислових підприємствах, оснащення складів зберігання і морозильних камер, виготовлення продуктів харчування в торговельних організаціях.
Також хочемо вам порекомендувати компрессор GS26CLX
Компресор: герметичний поршневий компресор Maneurop загалом нерозбірному корпусі з електродвигуном, заправлений холодильним маслом, рівень якого контролюється через оглядове скло. У корпус компресора встановлений сервісний штуцер для підключення до порожнини всмоктування і штуцер для підключення трубопроводу повернення масла. Картер компресора оснащений нагрівачем масла, електродвигун – реле захисту від перегріву обмоток. Компресор комплектується запірними вентилями і реле тиску на лініях всмоктування і нагнітання хладагента. Конденсатор повітряного охолодження: високоефективний теплообмін досягається оптимальним поєднанням профільованих алюмінієвих пластин і мідних трубок з оребренной внутрішньою поверхнею. Застосовані осьові вентилятори низького енергоспоживання. Корпус конденсатора виготовлений із сталі, покритий емаллю і володіє підвищеною корозійною стійкістю. Ресивер хладагента: Оснащений запірним вентилем на виході. Рама: є несучим і опорним елементом конструкції агрегату. Виготовлена із сталевого профілю, що володіє достатньою жорсткістю, пофарбована високоякісної протикорозійного композицією, стійкої до кліматичних факторів зовнішнього середовища. Забезпечує можливість кріплення агрегату до фундаменту і зручний доступ для технічного обслуговування.
Опція С4: шафа керування для підключення агрегату до електричної мережі, оптимізації режиму роботи агрегату і захисту складових частин від неприпустимих значень експлуатаційних параметрів.
Опція H1: трубопровід, фільтр – осушувач, оглядове скло, запірний вентиль.
Опція К1: додатковий картерный нагрівач, термостат, теплоізоляція картера компресора.
Опція M1: відокремлювач масла, нагрівач віддільника масла, оглядове скло на лінії повернення масла в компресор.
Воронеж, Московський пр – т, д.