Горизонтальні жалюзі

2-20-2020
Картинки по запросу "Горизонтальні жалюзі"


Жалюзі з алюмінію – недорога і практична система сонцезахисні. Широка гама колірних рішень (понад 300), різні фактури ламелей: гладкі, перфоровані, матові – дають широкі можливості використання цього типу виробів . Горизонтальні дерев’яні жалюзі відносяться до категорії дорогих. Натуральні матеріали корисні для здоров’я і володіють притягальною красою. Вироби з дерева гармонійно впишуться в інтер’єр кабінету керівника, .
Бамбукові жалюзі володіють цілим рядом особливостей. Вони легкі, витончені, невибагливі у догляді. Також хочемо вам порекомендувати https://kolorit.kiev.uaу нас великий вибір жалюзів.

Жалюзі горизонтальні «пластик під дерево» зовні практично не відрізняються від своїх дерев’яних побратимів. Проте пластикові аналоги значно дешевше, ніж з бамбука або дерева. Доглядати за виробами з пластику дуже легко.
Изолайт і Изотра – це спеціальна різновид касетних виробів, яка використовується переважно для сучасних пластикових вікон з відкидними стулками. Касета в колір конструкції вікна кріпиться на стулку. У зборі ламелі ховаються в касеті.
Горизонтальні жалюзі – світлозахисні конструкції на вікна, планки (ламелі) яких розташовані горизонтально, паралельно один одному. Вони з’єднуються волосінню або спеціальним шнуром. Змінюючи кут нахилу ламелей, можна тонко регулювати рівень освітленості приміщення, аж до повного затемнення. При підйомі конструкції вікно стає повністю доступним для проникнення сонячного світла. Широкі – особливо виграшно виглядають при оформленні великих вікон. Горизонтальні жалюзі – класика віконного декору, саме вони отримали назву «жалюзі».

Завдяки своїй практичності, своєрідним зовнішнім виглядом, вони залишаються популярним елементом дизайну інтер’єру.
Горизонтальні жалюзі підійдуть для самих різних інтер’єрів. Алюмінієві частіше можна зустріти в офісах. Пластик легко чиститься, тому кращий у приміщеннях медичного призначення. Вироби з дерева і бамбука екологічні, красиві, прекрасно доповнять декор заміського будинку або квартири в еко – стилі. Дизайнери не бояться поєднувати горизонтальні жалюзі з традиційними портьєрами. Розглянемо їх переваги і недоліки. Алюміній найбільш дешевий матеріал, але при протязі ламелі можуть деренчати. Дерево і бамбук – натуральні і красиві, але мають значну вагу, наприклад, у порівнянні з пластиком. Не варто забувати, що натуральні матеріали вбирають вологу. Пластик – легкий матеріал, не вбирає вологу і запахи, легко чиститься, має широкий асортимент кольорів і фактур, у тому числі «під дерево», значно дешевше натуральних аналогів. Такі переваги роблять його все більш популярним.