Характеристика гучномовців

0
548

Гучномовцем називають прилад, який покращує якість звукового випромінювання у відкритий простір. Придбати таке диво техніки можна на сайті https://comalfa.ru/category/gromkogovoriteli/.

Різновиди техніки
Завдяки сучасним досягненням техніки існує досить великий вибір гучномовців:
-«Акустика» – ті, що грають роль функціональної ланки в побутовій радіоапаратурі, володіють підвищеним рівнем відтворення звукових сигналів.
-«Абонентський»– ті, що відтворюють передачі низьких частот мережі проводового мовлення.
-Концертні – відрізняються великою гучністю, яка поєднується з високим рівнем якості звукопередачі.
-Гучномовці для оповіщення. Бувають з кріпленням на стелю або на стіну, а також панельні. Трохи виділяються якістю відтворення звуку.
-Вуличні. Володіють значним рівнем потужності, нагадують рупори, використовуються для роботи в умовах екстремального режиму – вироби противибухові, протиударні і підводні.

Крім цього, гучномовці поділяють на:
-Однополосні, їх головки функціонують в однаковому діапазоні частот.
-Багатосмугові, характеризуються одночасною роботою головок на різній частоті.
-Рупорні – оформлені жорстким рупором.

Особливості різних гучномовців для оповіщення
Для якісних систем оповіщення використовують кілька видів гучномовців – електродинамічний, рупорний, електретний та інші.
Електродинамічна діффузорним система – це свого роду дифузор, з допомогою якого зміни механічного роду перетворюються в акустичні. Дифузор пристрою починає працювати завдяки силі, яка діє на котушку радіально магнітного поля. У котушці відбувається протягом нестійкого струму, який відповідає відтворюваним аудиосигналам.
Рупорний вид гучномовців має ряд особливостей – високий рівень випромінювання хвиль звуку і підвищений коефіцієнт корисної дії (до 20-22%). За допомогою рупора, опору навколишнього середовища узгоджуються з механічною системою, а також концентрується звукова енергія гучномовця в тому чи іншому напрямку.
Купити гучномовець недорого необхідно для розміщення в торгових центрах, гіпермаркетах, автопарковцах, на вокзалах, в курортних містечках або санаторіях. Якісні системи оповіщення допоможуть ознайомити велика кількість людей з потрібною інформацією в лічені хвилини.