Індій

0
315

Індій – це кольоровий метал сріблясто-білого кольору. Внутрішній зріз індія має синюватий відтінок. При згинанні він злегка хрумтить через порушення кристалів формуються при його затвердінні. Індій є легким металом і легко ріжеться звичайним ножем. Він м’якше золота в двадцять разів. Температура плавлення цього металу складає всього 156°С. При нормальній температурі повітря він не покривається плівкою і не втрачає блиску. У воді він повільно кородує. Швидко розчиняється в азотній і хлорної кислоти. З розчинами лугів в реакцію не вступає. При температурі більше восьмисот градусів індій загоряється і утворюється оксид.

Сплав індія з сурмою має зміною електропровідності під впливом інфрачервоного випромінювання. Цей сплав застосовується при виробництві інфрачервоних приладів для нічних дій. Вони показують в темряві нагріті деталі танків і бронемашин. З сплаву індія з германієм виробляють багато типів германієвих діодів і транзисторів. Цей метал відмінно зменшує коефіцієнт тертя та його наносять на залізні фільєри для волочіння алюмінію. Також індій служить захистом графітових щіток в будівельній галузі електротехніки. Индиевое покриття відмінно захищає деталі від корозії і передчасного зносу.

Прокат індія виробляється з його сплавів з іншими металами. З напівфабрикату індія прокочують листи, стрічки і дріт. Індіевий лист має великий захоплення теплових нейтронів і застосовується в атомній промисловості. Листи з індія застосовуються в гальваніці для виробництва електродів. Индиевая стрічка служить в якості ущільнювача в космічних кораблях і супутниках. Індій приймає участь у виготовленні квантових генераторів і сонячних акумуляторів.

Індієм також покривають поверхню дзеркал і прожекторів. При відображенні він не спотворює колір об’єкта чи світлового пучка на відміну від інших покриттів. Застосовується у виробництві напівпровідників і термічних елементів. Бере участь у виготовленні рідкокристалічних моніторів комп’ютерів і телевізорів. Решта його замінники працюють набагато менш довговічна. Застосовується в радіаційних конструкціях атомних реакторів та в сигнальних приладах. У з’єднаннях п’єзоелектричних кристалів використовується в якості герметизуючого матеріалу. Цей метал досить дорогий і відпрацювали свій термін вироби відправляють на переплавку.
Купити індій, ніхром, титан і інші сплави та вироби з них можна на сайті компанії “Ауремо”. Великий досвід компанії, кваліфіковані співробітники, доступні ціни на якісну сертифіковану продукцію і міжнародна діяльність – переваги, які не всі компанії можуть надати будь-якому клієнту. Звертайтеся!

ТОВ “Ауремо”
+7(812)680-16-77 Санкт-Петербург
+38(044)392-21-55 Київ
www.auremo.org