Історія появи жіночих ботфорт (3 фото)

0
480

Зараз ботфорти є атрибутом гіпертрофованої жіночності, але в минулому жінка в такому взутті була так само недоречна, як селянин при дворі XVII-XVIII століття. Європейські дворяни позбавилися від лицарських обладунків, але не злізли з коней, і нові високі шкіряні чоботи покликані були допомагати триматися в сідлі з незмінним достоіством: вони були настільки жорсткими, що ногу було практично неможливо зігнути.

Винайшли ж ботфорти для армії в Середньовіччі. Після чого Генріх VI зробив ботфорти привілеєм дворян і досить тривалий час вони були основним атрибутом одягу. Навіть російський правитель Петро Перший був шанувальником ботфортів. Раніше не виникало питання, з чим носити ботфорти, оскільки єдине з чим носили була форма. Крім незмінної присутності при англійською, французькою та російською дворах, ботфорти також були уніформою різних військових формувань: мушкетерів, кирасиров або драгунів.
История появления женских ботфорт (3 фото)

Втім, звичаї пом’якшувалися, мода мінялася, і у чобіт незабаром з’явилися розтруби, забезпечували зручність згинання колін, а також є ще одним засобом демонстрації численних переваг господаря: підкладку прикрашали вишивкою, мереживом і перлами, а під час світських заходів відвертали, щоб дати можливість оточуючим помилуватися на цю красу. Таким чином вбивали двох зайців: не протирали дорогі штани про боки коня і славилися щеголями в суспільстві. З часом одяг ставала скромніше і зручніше, і ботфорти були на час забуті, поки в 60-ті роки XX століття не була винайдена міні-спідниця – жінки відразу зметикували, що в таких чоботях і нирки не застудишь, і ноги можна показати. Носять їх з тих пір, як хороші, так і погані дівчатка, а чоловікам тільки й залишається, що зітхати. Купити ботфорти можна сьогодні не виходячи з дому, оплативши свою покупку через інтернет – це набагато практичніше, так як в інтернет-магазині величезний асортимент цієї чудової взуття.
История появления женских ботфорт (3 фото)

Ботфорти – це довгі чоботи, найчастіше на високому каблуці, з довжиною або до коліна або вище. Ботфорти дуже практичні і при неправильному поєднанні з одягом та іншими аксесуарами ви будете виглядати смішно і безглуздо, а в деяких випадках навіть зухвало.

В наш час ботфорти вважаються модною деталлю жіночого гардеробу. Їх з великим задоволенням носять як прості жінки, так і світові жінки. Правильно підібравши цей вид взуття до поряд, ви завжди будете виглядати дуже стильно. Від матеріалу, моделі, забарвлення залежить, з чим носити ботфорти найкраще.