Історія створення картонної упаковки

0
202

Ви коли-небудь замислювалися про те, хто став родоначальником картонної упаковки, які ми щодня бачимо на прилавках магазинів у вигляді упаковок для молока, йогурту, кефіру, чаю, та хоч одеколону? А я задумався і вирішив написати про це Велике з великої літери людині статтю.

Цією людиною був Роберт Раусінг. Будучи молодим Раусінг відправився на навчання до США, де став вивчати принципи комерційного справи. Незабаром йому прийшла ідея створення упаковки для продуктів, яка замінила б дорогостоющие склотари і стала б екологічно безпечною. Він почав з виготовлення упаковок для борошна і цукру, але не отримавши належного визнання вирішив переключитися на більш проблемний продукт – молоко, але про це пізніше.
История создания картонной упаковки

У підсумку Роберт полив таки визнання, але вже в похилому віці, але все ж успішно запатентував картонну упаковку, що зробила його дітей і онуків дуже багатими. Хотілося б повернутися до теми молока, отже, першою упаковкою, яка відповідала певним критеріям: дешевизна, легкість і зручність – стала картонна пірамідка з спеціального тетраедра. У підсумку Раусінг заснував фірму «Tetra pack», яка і зайнялася випуском даних пірамідок. У процесі провадження, завдяки талановитим співробітникам, Роберт зміг домогтися правильного наповнення тетраедра і герметичного закриття.
История создания картонной упаковки

Але в маси дана технологія потрапила лише після Другої світової війни, хоча була винайдена вже в 1944 році. Відчувати упаковку почали лише в 1952 році. Але прогрес не стояв на місці, компанії доводилося постійно знаходити виходи з проблемних ситуацій, наприклад, як зробити, щоб рідина не виливалася з упаковки під час відкриття. в даний час, здавалося б, всі проблеми вирішені, але не варто на цьому зупинятися.
История создания картонной упаковки

Зараз же картонний – найпопулярніший вид упаковки – це і упаковка для харчових продуктів і кондитерських виробів, упаковка для промислових товарів упаковка для фарби для волосся, і упаковка засоби від комах. Особисто мені сподобалася неординарна картонна упаковка від компанії “Дельта Принт”, яка є найкращим вибором для будь-якого бізнесу. Вона почала свою продуктивну діяльність ще в кінці 90-х років.

Картонна упаковка – це важлива складова, яка багато в чому говорить про якість продукції. В даний час вся продукція потрапляє до покупців в ній. Неодмінно вона потрібна для захисту продуктів від зовнішніх пошкоджень, які можуть виникнути під час зберігання і перевезення. А також вона захистить від підробок, так як на ній обов’язково повинна стояти торгова марка виробника товару. По ній споживачам не складе труднощів вибрати саме необхідний продукт з безлічі представлених.

Почати свою співпрацю з компанією “Дельта Принт” не складе праці. Не треба питати у знайомих або третіх осіб даної компанії. Досить відвідати сайт http://delta-print.ru/ і замовити продукцію.
История создания картонной упаковки

Виготовлення упаковки з картону – це привілей компанії, вона практично не має конкурентів, так як намагається виконати всі вимоги замовника.
Виготовлення упаковки з картону у Москві відбувається в кілька етапів. Її втілення в життя починається з креслень для певного товару. Далі на них наносяться ексклюзивний дизайн, який бажає замовник.

Потім виводяться офсетні форми на CTP, робиться підготовка картону або паперу. Після чого за допомогою спеціального апарату з’являється потрібна картинка. Завдяки новітнім технологіям вдається передати природний колір зображення. Для створення високої якості застосовується міцний картон.
Екологічно чистим, довговічним і не дуже дорогий упаковкою користуються такі провадження, як: алкогольне; кондитерське; фармацевтика; косметологія; побутова хімія; легка промисловість.