Історія успіху відомих людей (6 фото)

0
575

Багато знаменитостей з різних причин кидали навчання в школі, що не завадило їм досягти небувалого успіху. Бекхем пішов на такі заходи через прагнення збудувати футбольну кар’єру, музикант Осборн – для заробляння грошей. Прем’єр-міністр Великобританії Дж.Мейджор кинув навчання, коли йому було 16 років, з низькими оцінками з більшості предметів. У тому ж віці Р. Бренсон, що став мільярдером, перестав відвідувати навчальний заклад з-за дислексії. Але цей факт не перешкодив створенню успішного справи. У сучасному світі, як стати успішним вам допоможе онлайн-журнал http://www.успех.укр.

Відомий у всьому світі Уолт Дісней до появи Walt Disney Company працював в одній з газет. Він був звільнений з-за відсутності конструктивних ідей.
История успеха известных людей (6 фото)

Менделєєв – великий російський хімік, створив періодичну таблицю, вчився посередньо і навіть мав трійку з хімії. Це не створило йому перешкод у підкоренні наукових висот.
История успеха известных людей (6 фото)

Ніхто і подумати не міг, що Ейнштейн стане видатним фізиком. Винахідник не міг сказати ні слова до чотирьох років. Вчителі, які займалися з майбутнім вченим, Ейнштейна вважали розумово відсталим і сумнівалися в тому, що він зможе закінчити школу.
История успеха известных людей (6 фото)

Унікальною людиною був і математик Дж.Данциг. Ще будучи молодим аспірантом американського університету, він не запізнився заняття. Зайшовши в аудиторію, він порахував, що рівняння, написані вчителем на дошці, є завданням на будинок. Приклади здалися аспіранту набагато складніше звичайних, однак посидівши над вирішенням кілька днів, він зумів виконати завдання. З’ясувалося, що Данцигу вдалося вирішити вважаються раніше «нерешаемыми» статистичні задачі, над якими вже багато років билися вчені з різних країн.
История успеха известных людей (6 фото)

Це яскраві приклади того, що не потрібно опускати руки виникають при невдачах. Головне – прагнути до своєї мети, і у вас обов’язково все вийде.

Притча, заснована на реальних подіях
В кінці 50-х років минулого століття Р. Лейн, назвав свого сина ім’ям Вінер (що означає «переможець»). Через пару років у Лейна народився ще один син, який був названий Лузером (тобто «невдахою»). Подорослішавши, Лузер зміг з непоганими результатами закінчити коледж і став детективом. Доля Вінера склалося інакше. Його заарештовували 30 разів за незначні порушення. В нинішній момент він живе в притулку для бездомних.
История успеха известных людей (6 фото)