Історія весільної фотографії (4 фото)

0
247

Історія весільної фотографії бере свій початок практично в одне і теж час з появою фотографії. Перша половина 19 століття – час зародження весільної фотографії і попереду їй чекав довгий шлях розвитку до того рівня, який ми її знаємо зараз. Тільки головна ідея залишилася незмінною – зберегти на пам’ять прекрасні моменти весільного торжества любові.

Першою в світі весільної фотографією вважається фотографія Принца Альберта і Королеви Вікторії, зробленої в 1840 р.
История свадебной фотографии (4 фото)

Протягом всього 19 століття весільна фотографія не користувалася великою популярністю в основному із-за громіздкого обладнання і тривалості процесу створення фотокартини. Зйомку пар, які все-таки замовляли фотографії в честь весілля проводили в студійних умовах. Дивлячись на фотознімки тієї пори, стає зрозуміло, що позування обмежувалося однією або двома класичними, строгими позами. Така фотозйомка могла проходити за день або після весілля, і в такому випадку молодята часто одягали прості святкові вбрання, а не весільні.
История свадебной фотографии (4 фото)

На початку 20 століття з’являється кольорова фотографія, яку також намагалися застосувати і у весільному жанрі, проте із-за нестійкості і дорожнечі кольорового матеріалу, весільні фотографи залишалися ще довгий час вірні чорно-білій фотографії.
История свадебной фотографии (4 фото)

Історія весільної фотографії перейшла на новий етап після Другої Світової Війни, коли з’явилася нова концепція зйомки подій цілого весільного дня. Цьому почасти сприяло удосконалення системи фотозйомки і появу компактної спалаху. Фотографи, які швидко сприйняли нові технології, з’являлися на весіллях, робили знімки і після урочистості намагалися їх продавати. Незважаючи на низьку якість таких знімків, це створило велику конкуренцію для професійних фото студій. Ситуація, що склалася, змусила фотографів в прямому сенсі слова вийти за межі своїх студій і почати знімати під час самого свята.

Отже, з 1970 р. з’являється більш сучасний стиль весільної фотозйомки – фотожурналістика, яка нарівні з постановочною фотографією на даний момент є двома головними напрямками в весільної зйомки.

Зараз в еру цифрової фотографії складно уявити, що коли-то весілля могла проходити без участі весільного фотографа, наприклад такого як Микола Гурик, який може перетворити на фотографії весілля в цілу феєрію, детальніше про нього на http://nickgulik.com/. Не можна уявити весілля без весільних альбомів, а фотографії раніше друкувалися на спеціальних пластинах. Розвиток цифрової фотографії виступило величезним поштовхом для індустрії весільної фотографії і дозволило більше зосередитися на удосконаленні стилю зйомки і забути про складності та важкості фотообладнання.