Історія виникнення дитячого одягу (4 фото)

0
1228

Раніше, у всі часи дитячий одяг була точною зменшеною копією дорослого. В кінці 18 століття одяг дітей не відрізнялася різноманітністю. Одяг юнаків і дівчат шили з схожого матеріалу, в одному фасоні. Робили їх однаково: шили гладдю мереживо, шнури, робили аплікацію. Дитячі костюми часто шили з оксамиту і обробляли білими комірцями або жабо. У XIX ст. інтерес до проблем дитячого одягу не слабшав. Але на початку 20 століття відома в тих колах модельєр Жанн-Марі Ланвен назавжди перевернула уявлення про дитячому одязі. Жанна, яка шила в ті часи популярні жіночі капелюхи і плаття, почала шити маленькі модні сукні для своєї маленької дочки Маргарет.

Жанна не вигадала щось екстраординарного, а просто шила зручні сукні для різних рухливих ігор, що дозволяє рухати ручками і ніжками. Незабаром ці вбрання стали затребувані серед матусь і в 1908 році Жанна представила першу дитячу колекцію на показі мод.
История возникновения детской одежды (4 фото)

Зараз же придбати яскраву і якісну одяг для дитини можна на http://lucky-child.com а подивитися і вибрати можна прямо зараз.

Однак сьогодні багато західні держави продовжують цінувати ексклюзивну роботу (Hand Made). Сучасні речі функціональні, практичні і дуже різноманітні. Силуети в основних рисах повторюють дорослі моделі. Використовуються в основному натуральні та інноваційні тканини. Економічна криза стала причиною того, що дитячі сукні для свята, представлені в останніх колекціях адаптированны так, що б їх можна носити щодня. Також “вулична” одяг для дівчаток, багато деталей і взяла з гардеробу хлопчиків.
История возникновения детской одежды (4 фото)

Дитяча мода в XXI столітті стала екологічною, а за рахунок різноманіття стилів і великого асортименту одягу відображає насамперед індивідуальний стиль батьків та їх дітей.

Якщо докласти трохи творчості, будь-який батько зможе “виготовити” одяг з абсолютно непотрібних пластикових пляшок, старих CD компакт-дисків ,поліетиленових пакетиків, обгорток від цукерок та іншого непридатного матеріалу, ну і звичайно ж таке вбрання підійде тільки на дитячі свята:)
История возникновения детской одежды (4 фото)